Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azzal kapcsolatban szeretnék...

Azzal kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, hogy mivan akkor, hogyha nincs személyiségem, ezt érzem mivel vannak dolgok amiket szeretek csinálni, de nem igazán tudom megfogalmazni, hogy miért teszem ezeket?

Figyelt kérdés
Talán csak rutin szerűen élem az életem, igazából nincs semmiről sem olyan szinten véleményem a legtöbb dolgot csak rutinszerűen csinálom, mivel nincsenek teljes mértékben saját elképzeléseim és úgy érzem tudásom sem ezért, soha sem mertem semmit sem úgy megfogalmazni, nem tudom azt sem pontosan, hogy mit szeretnék az élettől, felszínesen bemagoltam dolgokat korábban, de mostanában ezeket már nem tudom felidézni, ezért beszélni sem tudok olyan szinten, ezért lehet az, hogy nincsenek igazán valós barátaim vagy olyanok akikkel napi szinten tartanám a kapcsolatot, csak a barátnőmmel, de igazából köztünk sincs olyan szinteken téma csak megszokott dolgokat csinálunk, sokszor úgy érzem, hogy nem illek a társadalomba mert nem igazán tudok hozzá tenni a dolgokhoz valakinek volt-e már hasonló érzése esetleg mit tudtok mondani mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel? Vagy ezekből amiket leírtam reménytelen vagyok?

2023. ápr. 29. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Legalább van barátnőd, nekem az se volt soha.
2023. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát van, de nem az igazi ez az egész önsajnáltatás valószínűleg amit csinálok, de pl most Egyetemen vagyok a gépészmérnökin, eddig megcsináltam már lassan két évet, de úgy érzem nem tanultam semmit, nem is tudnék elmondani ezekről a dolgokról semmit, és úgy érzem, hogy így ennek semmi értelme talán csak elveszem attól a helyet aki pedig szeretné tényleg ezt csinálni.
2023. ápr. 29. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, lehet fejleszteni a személyiséget.


,, Csinálok dolgokat, de nem tudom megfogalmazni, miért"


Hát basszus, papír elő, és addig ülsz ott, amig pár gondolat, hogy mit miért csinálsz ott nem lesz. Nehéz, de a fejlődéshez munka kell. Félsz attól, hogy megfogalmazd ezeket, pont ezért kell csinálnod. Minden nap írj a gondolataidrol, hosszú távon rendbe tudod tenni a gondolataidat és nagyon sokmindenre rá fogsz jönni.

Engem is ez húzott ki egy lapos, langyosvíz kapcsolatból.

2023. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!