Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy mobilos játék amivel fél éve játszok minden nap, nagyon ráfüggtem. Néha több órát is, sajnos pénzt is áldoztam rá


Itt néhány hónapja összeismerkedtem valakivel akibe beleszerettem, igen, mondhatni szerelem. Napi több órát beszéltünk, viccelődtünk, stb. Ő is hajlamos lenne minimum a randira de konkrétan a világ másik végén él, szóval nem vagyok teljesen hülye ezért mielőtt jobban belekavarodok megszakítottam vele a kapcsolatot


Erre ő azt mondta hetek óta csak miattam jár oda és ha nem beszélek vele akkor nincs értelme maradnia és kilép. Ez nagyon meglepett mert ő is ráfüggött a játékra érzem, hogy igazat mond


Ez engem nagyon zavar, hogy nagy mértékben én vagyok a hibás, hisz tényleg csak egymással foglalkoztunk de nekem nagyon rossz, hogy tudom ez ilyen plátói dolog marad.


Szóval újra elkezdtem vele beszélni és őszintén hiányzunk egymásnak de azt is érzem, hogy részemről ez komolyabb dolog lenne ha folytatnánk részéről pedig egy komoly barátság maximum


Szóval próbáljam hanyagolni teljesen? vagy beszéljünk néha? nagyon bánt az egész mert hetekre letiltottam és tudom, hogy nélkülem nem nagyon beszélt ott senkivel ezért ráunt a játékra de ha nem tiltom le akkor továbbra is boldogan játszunk



2023. ápr. 30. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem gondolnám, hogy bárki hibás lenne ebben a helyzetben. Ez nem igazán befolyásolható dolog, ha megvan a szikra akkor megvan. Szerintem nincs akadálya annak, hogy folytassátok. A távolság miatt és hogy ha valóban csak egy komoly barátság lenne részéről, előbb-utóbb jó eséllyel te sem fogsz többet érezni iránta ennél. Viszont nem tolod el magadtól, mint embert és lesz egy jófej barátod.

Viszont (és ez személyes vélemény csak) ez a csak miattad jár oda és nélküled nincs értelme dolog picit érzelmi zsarolásnak hat nekem.

2023. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én vettem fel vele újra a kapcsolatot mert láttam, hogy kilépett mindenhonnan ezért sejtettem, hogy "valami baj van"


Zsarolás semmiképp nem lehet, hisz ha nem oldom fel a blokkolását akkor csak simán eltűnt volna. Bár az lehetséges, hogy ráunt a játékra és kicsit rám fogja a dolgot


Mindenesetre engem megnyugatott, hogy ott van a játékban és most, hogy abbahagyja hihetetlen ürességet érzek egyrészt, másrészt ez lehet a végső lökés, hogy én is kilépjek és ne költsem ilyen sz..ra a pénzem

2023. ápr. 30. 21:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Megadta a telószámát szóval ott tudnánk folytatni


Részemről ez ilyen szalmaszálba kapaszkodás, hogy több évnyi magány után végre valaki kedvel és szeret, hiányzok neki


Jól esik ez az embernek még akkor is ha sosem találkozunk :(

2023. ápr. 30. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mas platformon virtualisan meg kellene maradni ebben az alomvilagban. Amig nem lesz valami mas, ami kozbejon.
2023. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el.. gondolom fiatalok vagytok ugyis. 1x se talalkoztatok es ugyis messze lakik. Ez a jatekbol kilepes meg ugyanaz mint h "ha elhagysz megolom magam"..😅 Inkabb torold le te es csajozz normalisan
2023. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!