Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aggasztó, ha azt álmodtam,...

Aggasztó, ha azt álmodtam, hogy a pszichológusnő megpuszilt és átölelt?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 06:41
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
29%
Ha ő a sajàt pszichológusod, akkor igen. Valszeg kötődésed is kialakult felé.
2023. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem ez csak azt jelenti, hogy a pszichológusnő nem bányarém, te meg magányos vagy. Mivel magányos vagy ölelésre vágysz, reménykedsz a terápián majd elveszi a szüzességed és ezt követően szerelembe esel. A beteljesülés előtt viszont megszólal a vekkered, suliba kell menned és az álom azonban véget, letörlöd magadról az álom maradványát és egy újabb bugyuta kérdés születik a gyakorin.
2023. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, ha jársz hozzá. Hiszen végre valaki figyel rád, megért, nem ítél el, melletted van. A mai, sajnos katasztrófális emberi kapcsolatokat pótolja. Tudat alatt erre vágysz, mármint nem tőle, de a szeretetre.

Ne aggódj, el is mondhatod neki, így tudtok tovább haladni, neki van eszköze arra is, hogy ezt hogyan kezelje.

2023. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ezt csak beleképzeled a dolgokba, így nem szerencsés ez a dolog, felejtsd is el ezt az álmot.
2023. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem tök normális, ha úgy érzed vonzódsz hozzá. Nyilván (vagyis gondolom), hogy ez a vonzalom plátói, és inkább annak szól, hogy végre valaki figyel rád és törődik veled.
2023. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes, hogy ilyen érzelmek kialakulnak-kialakulhatnak irányába.

Ilyenről sok könyvben is írnak pszichológusok.

Tabunak nem szabad lennie, szerintem mondd el neki.

2023. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi aggasztó nincs ebben. Csak jól esik, hogy pl törődik veled.

S akár jól esne számodra egy ölelés, törődés.


Akinek szüksége van ölelésre, együttérzésre s engedi én meg is szoktam ölelgetni, puszilgatni őket vagy csak hátát, vállát, fejét simizni.


Legutoljára 8évvel fiatalabb húgom a mellkasomon feküdt ölelgetve, átkaroltam és homlokát puszilgatva simiztem fejét.

Nehezen viseli a huszonéves időszakát, de majd bele rázódik.


Vannak emberek, akiknek a szeretetnyelvükben a testi érintés dominál. Ezzel sincs gond.

Átlag napi 7 ölelésre lenne szükségük az embereknek.


Nem feltétlenül maga a pszichológusod felé alakulnak ki kötődések, ahogyan azt sokan gondolják, egyszerűen a tested igényli.


Párom pl el se indul puszi, ölelgetés nélkül sehova. Ha megjön szintén ezekkel startol, ahogy én is. (tudatosan kereste mindegyikünk párkereséskor ezt a tulajdonságot/szokást, mert ha nagyon ellenkező szeretetnyelvű személlyel van az ember az kellemetlenségeket okoz - sok mindennel összefüggenek ezen dolgok, amikre sokan nem is gondolnának)


Érdekes témakör önmagában is.


Pár barátomat is vígasztaltam, ölelgettem, amikor nem voltak toppon.


Ha igényed van az ölelésre nyugodtan merd kérni, igénybe venni, amennyiben a másik fél belemegy. Mert ugye nem mindenki vagy nem mindig vevők az emberek rá.


Én is csak adott, hozzám közel állókat engedek be adott zónákba. Ha jobb napom van idegent is megvigasztalok, megölelek. Ember és kedv, igény függő.


S neked valószínű jelenleg nagy szükséged lenne rá.


Gondolom okkal vagy pszichológusnál s vele tudod megbeszélni dolgaidat, ebből következtethető az, hogy nem igen van megadva feléd az odafigyelés, törődés, megértés mások részéről, így még inkább felerősödnek benned a meg nem kapott igények.


Vannak események, ahol "free hug" (ingyen ölelés) táblás emberek vannak és egymást ölelgetik. Jó hatással van a testre, lélekre.


Merj kérni ölelést. :)


Mielőbbi jobbulást és kellemes szép napot!


30N

2023. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerintem rolad mondanak el koteteket.

En is tobbszor almodtam a pszichologusommal. Egyik alkalommal, az ora vegen emlitettem neki, hogy ket almom is volt vele. Kovetkezo alkalommal azonnal felhozta ezeket, beszuljek meg. Ezekbol szulettek a legjobb beszelgetesek. Az egyik almomban serelmeztek azt, hogy masik klienssel tegezodik, mig velem magazodik, mikozben az elejen en is kertem, hogy tegezodjunk. Ebbol olyan beszelgetes szuletett, ami a sajat kotodesi problemaimig elvitt.

Szoval en is azt javaslom, hogy mondd el, vele almodtal. :)

2023. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Na ezt most jobb, ha azonnal befejezed. A PSz-ednek fizetsz, vagy valaki fizet helyetted, a lényeg, hogy ez az ő munkája. Ne hozd kellemetlen helyzetbe azzal, hogy kötődsz hozzá. Csak azért foglalkozik veled, mert pénzt kap érte. Magasról leszarja, hogy mi van/lesz veled.
2023. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne írj ilyeneket, ha több pszichológus, terapeuta által írt könyvet olvastál volna, nem mondanál ilyet.
2023. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!