Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? 21 éves meleg fiú vagyok, nincsenek barátaim a csaladomon kivul tenyleg senki, soha nem logtam haverokkal mint ti, egy moziba nemtudok elmenni senkivel én csak egy boldog életre vágytam és legalabb 1 haverra baratra

Figyelt kérdés
Aki megért és elfogad olyannak amilyen vagyok néha tényleg úgy érzem hogy felesleges volt megszületnem, gyerekkorom óta cipelem a magányt és a sok terhet, szenvedés és gyotrelem az egész életem

2023. máj. 11. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Én egy 28 éves leszbikus vagyok. Én megértelek☺️

Nem könnyű barátkozni senkinek,de vannak néha nehezítő tényezők mert sok tekintetben “más” vagy mint a többiek. Nekem az segített hogy minden tekintetben megkerestem az olyan fura bogarakat mint én☺️Szivesen beszélgetek veled ha gondolod

2023. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Zárj össze egy meleget és egy leszbikust, előbb-utóbb csak egymásra fanyalodnak, amiből még egy heteró kapcsolat is kifejlődhet! :D
2023. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

1#vagyok

Addig álljál fél lábon😅😄

2023. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én szívesen barátkozom veled.

A hetero pasik nem barátkozni akarnak velem,a nőkkel meg nem jövök ki. 26L

2023. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!