Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » RÁ VAGYOK KATTANVA A ZENÉRE....

RÁ VAGYOK KATTANVA A ZENÉRE. Nem tudom letenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen túl jó. Mint ha valami dr*g lenne. Kizárom az emberek hangjait. Megnyugtat. Elűzi a félelmeimet. Lefoglal és boldogsághormonokat ad. Önbizalmat is ad és elképzelem pár órára hogy valami hatalmas badass vagyok. Mindig fülessel vagyok és majdnem maxra teszem. Nem tudom letenni. Mikor leteszem akkor is a fejemben megy a zene. Nem tudom kikapcsolni.



Tudom hogy ebből hosszútávú problémám lesz de egyszerűen túl jó számomra. Hogy szabadulhatnék vagy legalábbis csökkenthetném?



2023. máj. 14. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Melyik zene az?
2023. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
szilvásbuktát
2023. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel elég sokan vagyunk így, de nekem mondjuk nem jutott volna eszembe erről kérdést kiírni, és ahogy elnézem másoknak sem. Nyugi, nem vagy sem fura, sem különleges. Orvoshoz sem kell rohannod.
2023. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szorongó típus vagy ? Én igen, én is hasonló vagyok utcán szinte sose vagyok füles nélkül.
2023. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kitana. ***** válasza:
87%
Ne hallgasd maximumon, mert nem vicc, hogy rontja a hallást. Legalább kicsit vedd lejjebb. Ezen kívül más problémád viszont nem hiszem, hogy lenne belőle.
2023. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Az már csak azért sem jó, hogy hangosan megy az agyadba, mert ha az utcán is ezt teszed, egyszer úgy el fogja vonni a figyelmed, hogy szépen bele gyalogolsz egy tilos jelzésbe, ahol lehet éppen egy busz vagy egy teherautó fog jönni. Ez sem vicc, jó párszor láttam már ilyet, szerencsére max. autó jött olyankor, de úgy képzeld el, hogy még a dudálást meg a sofőr anyázását se vette észre a bedugott fülű mobilzombi.
2023. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én utcán alapból nem tudnám hallgatni mert nincs biztonság érzetem! Hátulról akárki leüthet meg ugye a közlekedés...Süketnek se kellemes a forgalomba gondolom..Hiába lát!
2023. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen szerettem, manapság inkább szorongóvá tesz. Pl. utazás közben ha rajtam van füles, akkor idegesít, hogy nem hallom a lélegzetem, vagy pl nem tudom felmérni mi mennyire hangos, és hogy vajon pl. hallja e a mellettem ülő hogy szuszogva levegőt veszek meg hasonló dolgok miatt szorongások jönnek elő.
2023. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagy szerencse hogy utcán pont ritkábban hallgatom mert halálfélelmem vanxd.

De az már tényleg rossz hogy koncentrálni próbálnék és az információval együtt a zenét hallom.

2023. máj. 14. 22:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az zene alapvetően rám is ilyen hatással van, meg itthon szinte mindig hallgatom, de én az utcán soha nem szoktam zenét hallgatni. Nem tudom elviselni, ha nem hallom rendesen, hogy mi történik körülöttem. Buszon ülve szoktam hallgatni, de csak halkan, hogy azért halljam a külső hangokat is.
2023. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!