Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki kamaszkorában "csúnya"...

Aki kamaszkorában "csúnya" volt, és csak felnőttként lett szép és vonzó, át tudott állni az agya a másfajta gondolkodásra?

Figyelt kérdés

Igazából csak azért írom ki ezt a kérdést, hogy van-e valaki hasonló cipőben.

Kamaszkoromban sokat csúfoltak, semmi önbizalmam nem volt soha. A szüleimtől és rokonoktól is megkaptam mindig, hogy nem vagyok szép. Egyáltalán nem is volt kamaszkorom. A többi lány bulizott, pasizott, én meg otthon ültem.

Kb. a huszas éveim közepén kezdtem megszépülni, és az utóbbi pár évben ez odáig ment, hogy a férfiak reakciói teljesen megdöbbentenek. Rengetegen udvarolnak, úton-útfélen flörtölnek velem, megbámulnak, rámírnak fészen. Kb mintha kirívó vagy szexi ruhákat viselknék, de teljesen szolidan szoktam öltözködni. A nőktől is rengeteg bókot kapok.

A baj az, hogy baromi magányos vagyok. Barátaim már nincsenek, mert mindegyik éli a saját életét. A családom ma is ugyanúgy tekint rám, mint mikor gyerek voltam. A korombeli pasik nagyrésze családos vagy párja van, így az ismerkedés se megy, de eleve fogalmam sincs, milyen társaságba járhatnék vagy hogyan találkozhatnék koromnak megfelelő emberekkel.

Szorongással voltam többször pszichológusnál, de nem segített. Jártam egyetemekre, tanfolyamokra, de ott se sikerült senkit találnom, akivel mélyebb ismeretséget tudtam volna kötni.



2023. máj. 18. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Én fiatalon néztem ki valahogy és mára lettem ronda,de annyira,hogy egy nő sem áll velem szóba.Ezt én már megszoktam és elfogadtam.Ez van. F37
2023. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
91%
A mai napig meglepődök és értetlenül állok, ha valaki bókol vagy ilyesmi. Pedig az agyam tudja, hogy már nem vagyok csúnya de mégis. Érdekes ez. Főleg amikor az nem ismert fel és bámult nyálcsorgatva, aki anno csúfolt és minden reggel az arcomba ordította, hogy milyen ronda vagyok, az ilyennek kár élnie.
2023. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nekem mindig volt önbizalmam, csak most már nem kérdezik, hogy mire fel. (Szerintük csak annak lehet önbizalma, aki csinike.)
2023. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így történt. Húszas éveim közepe/vége fele lettem “önmagam”végre. Én elengedtem már azt hogy kamaszkoromban mi volt. Az a múlt most meg most van😊
2023. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!