Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdenétek, ha több év...

Mihez kezdenétek, ha több év börtön után szabadulnátok?

Figyelt kérdés
Ha öt év után szabadulnátok. Egyetemi tanulmány, tanfolyam, munka? Hogyan illeszkednétek vissza az emberek közé?

2023. máj. 19. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Visszajönnék gyakszira írogatni.
2023. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
5 év után nem nehezíteném meg az életemet, megkeresném az ismerősöket és folytatnám azt amiből pénz van. Sehogy nem illeszkednék be mert, nincs értelme. Aki kertvárosi övezetben lakik a sok felújított házak között, azt sem tudja ki miből kerítette elő a pénzt. Rengeteg ügyeskedő és adócsaló van.
2023. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

8 évet nyaraltam thaiföldön.

Mikor hazajöttem csináltam azt amit előtte.

Olee 48F 8év Csillag

2023. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezek kozul borton nelkul is mindenki mast valasztana.

Nyugalmat szeretnek biztonsagot. Anyagilag annyi biztonsagot, hogy ne kelljen felnem a jovotol. A nagy ambicioktol megcsomorlenek esetleg, mert rajonnek, mi a fontos igazabol, es mik azok a dolgok, amiket a latszatert hajszolunk.

Tanulni csak olyat, ami vagy nagyon erdekel vagy nem utalnek dolgozni azon a teruleten.

2023. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Elásnám magam a szégyentől, hogy börtönben voltam.
2023. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

5 eve lakom kulfoldon, de hazakoltoznek akkor ugyan ott folytatnam ahol abbahagytam. Ugyan ez lenne borton utan, de talan a priusz par dolgot megnehezitene. Munkat talalnek szerintem ugy is ha bortonben ultem volna.

Ha azert ulok bortonben mert pl sikkasztottam akkor a penzt biztonsagba helyeznem es vennek rajta hazat szabadulas utan :D

2023. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Bortonben lehet egyetemet vegezni levelezon!!! Csinald meg!!!!


Aztan sajat vallalkozas /ceg vagy a csaladi vallalkozashoz csatlakoznek.


Mivel munkahelyre nem vesznek fel bortonviseltet.

2023. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Olyan munkahelyre nem vesznek fel, ahova erkölcsi bizonyítvány kell, de vannak olyan munkák is, ahova nem kérik, ezekből válogatnék.


Próbálnám behozni a technikai lemaradást, megismerkedni az okostelefonokkal, más okos eszközökkel, amelyek nem léteztek bevonulásom előtt.


Megkeresnék régi barátokat, volt osztálytársakat, olyan ismerősöket, akik között feltehetően van olyan, aki kedvel.

Próbálnék új kapcsolatokat is teremteni.

Vannak ingyenes programok, ilyeneket keresnék a neten, vagy önkéntes munkára jelentkeznék, hogy legalább valami jót is tegyek az életben.


Korábbi bűntársakkal minden kapcsolatot megszakítanék.

2023. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Először egy prostihoz mennék az biztos.
2023. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez nagyon körülmény függő. De ha nulláról kéne kezdeni, én szerintem kimennék hajóra dolgozni. Börtön után tök mindegy, hogy milyne szar meg megterhelő a munka, meg tudja magát szedni az ember. Egy év hajó után lenne pénzed neki futni újra az életnek. (Bár sosem dolgoztam hajón csak szemeztem ilyen munkákkal szóval nem tudom oda kérnek-e erkölcsit meg ilyesmit.)
2023. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!