Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogosan érzek így?

Jogosan érzek így?

Figyelt kérdés
Totál lúzernek érzem magam. Nagyon hosszú ideje nincsenek se haverjaim, se barátaim, pedig nagyon szeretnék. Nem igazán vagyok jó tanuló sem, igazából úgy érzem, hogy semmihez sem értek nagyon és hogy mindenben ügyetlen vagyok, egyedül a gaminghez meg a gitározáshoz értek. Semmilyen kapcsolatom nincs senkivel meg úgy amúgy az emberekkel, pedig nagyon szeretném, ha lenne és lennének barátaim. És akkor látom az olyanokat, akik nagyon sikeresek és egyre rosszabbul érzem magam és az önbizalmam egyre mélyebbre süllyed—> amikor látom/hallom, hogy vki ide-oda megy a barátokkal, nagyon jól érzi magát az iskolában/egyetemen, szinte kitűnő tanuló/egyetemista, van barátja/barátnője, sok mindenhez ért, sok hobbija van és ráadásul mindenkivel nagyon jó a kapcsolata. Tehát eléggé rosszul tudom magam ezek miatt érezni, hogy ilyen rendkívül sikeres vagyok. Szerintetek jogosan vagyok emiatt néha szomorú, illetve van vmi tippetek, hogy hogyan szerezhetnék barátokat?

2023. máj. 20. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
nem vagy lúzer és előtted áll még az élet és a rengeteg lehetőség.
2023. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nem jó a közeg, akkor talán iskola váltás. És ami még jó lehet, ha a hobbyd kapcsán keresel barátokat. Például elmész egy gitár tanfolyamra, ahol máris van közös érdeklődés és közös beszélgetési téma. A másik pedig, hogy merj beszélgetni, bárkivel, aki szimpatikus. Szólíts meg embereket pl a suliban/tanfolyamon, akár valami apró hülyeséggel vagy csak kérdezz rá reggel, hogy mi újság, hogy telt a hétvége, stb. Ha úgy érzed, hogy magadról nem tudsz beszélni,akkor kérdezgesd őket, az emberek általában imádnak magukról beszélni. Ha pedig elindul egy kommunikáció, akkor előbb utóbb ők is kérdezni fognak tőled. A lényeg, hogy ne írd le magad és ne azzal a hozzáállással ej be, hogy te lúzer vagy meg rosszabb náluk.
2023. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Én tudom mi kéne.

Naponta vagy húsz ember ír ki nagyjából ugyanerről szóló kérdést. Csak egymásra kéne találnátok, azáltal hogy elolvassátok mennyire hasonlókat írtok. Aztán mehetne a duma és voila. Mindenkinek lenénenk barátai. Nem itt sírna mindenki szája, hogy senkinek nem kellenek. Ahhoz hogy legyenek emberi kapcsolatai az embernek, azért tenni kell!! Ez a kulcs. Nem a sült galambot várni, hogy a szátokba röpül.

Hajrá! Keresd vissza a kérdéseket, aztán írj a hozzád hasonlóknak!

2023. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Járj el olyan rendezvènyekre ami valamelyest èrdekel ,ès ott beszèlgess.

Az a baj az online világ ilyen buborèk világ amiből nehèz kijönni.

Inkább zenèszeket keress mint gamingosokkal haverkodj

,csinálj alapíts valami bandát vagy ilyesmi.

Nem úgy születik senki hogy mindenhez èrt. Kezdj bele valamibe. Akkor van beszèd tèmád is.

2023. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

"Csak egymásra kéne találnátok, azáltal hogy elolvassátok mennyire hasonlókat írtok. Aztán mehetne a duma és voila. Mindenkinek lenénenk barátai. Nem itt sírna mindenki szája, hogy senkinek nem kellenek."


Te úgy alkotsz véleményt, hogy ebbe egyáltalán nincs rálátásod. Bele sem gondolsz abba, hogy azzal egy magányos ember nincs kisegítve, ha online beszélgethet egy másik magányos emberrel, aki a világ túlsó végén lakik. Én régebben rengeteg emberrel beszéltem Discordon, de végül nem lett belőle semmi, az ilyen ismeretségek gyorsan elkopnak. Akartunk találkozót leszervezni, de abból sem lett senki. Online nem lehet ismerkedni, itt hiába vagyunk ötvenen magányosak, ha egyik ember sem él a másik közelében. Egyébként az ismerkedés kategóriában itt is ráírtam már több emberre, akikkel egy helyen élünk, azok meg b*sztak válaszolni. Egy 40 feletti nő volt, akivel egy településen élünk, és válaszolt, de én egy 20 éves férfi vagyok... Barátnak nem túl ideális egy nálam 20 évvel idősebb nő. A valóság nem úgy működik, ahogy te azt az agyacskában elképzeled. Elhalucinálgatsz valami ideális szituációt, utána jön a hatalmas felismerés, hogy szólítgass meg random idegeneket, és írj rájuk a neten, mert ez működik. Ja, a képzeletedben lehet, hogy működik, de az senkit nem érdekel.

2023. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem a helyzetedet, néha engem is demotivál ez. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy lehetne rosszabb is, és hogy vannak emberek, akik meg az én életemet irigylik.

Ha van kedved, beszélhetünk, hátha kijövünk egymással!

2023. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

En azt latom, h sok a panasz de keves a valos cselekvés.

Jobb a kenyelem az otthoni komfort.

Kapjatok osszemagatokat, es probaljatok tenni ellene.

2023. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kívánj nekik sok jót, örülj a sikerüknek!

Te pedig cselekedj jól, amennyire csak tudsz!

Hidd el, eljöhet még a te időd is.

Fel a fejjel!

Egyébként a világ persze bizonyos dolgokat illetően tényleg igazságtalan. Nyilván nem azzal van a gond, hogy valakinek van. Hanem, hogy valakinek meg nincs. Pedig ugyanolyan ember és ugyanúgy neki is szüksége lenne arra, amije nincs.

De bízz! És élj tovább; gondolkodj, sétálj, stb.

És mint írtam, törekedj a jóra!

És olvass Jézus Krisztusról a Bibliában!

2023. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!