Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha kibékülök magammal, mások...

Ha kibékülök magammal, mások is lefogadnak majd, és boldog lehetek?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: én egy rettentően önbizalomhiányos, zárkózott ember vagyok. Rondának és értéktelennek érzem magam, mert senkinek sem kellek. Nemrég beleszerettem egy kolleganőmbe, és bár nagyon kedvel engem, de nem szeret viszont. Én úgy hiszem, hogy nyilvánvalóan nem tartja vonzónak a visszataszító külsőm, meg egy határozott, magabiztos embernek nem egy ilyen ilyen határozatlan mimóza kell... Ő is azt mondta, meg a pszichológusom és az egyik barátom is, hogy először önmagamat kellene elfogadnom, és ne másoknak akarjak megfelelni.


De nagyon nehezen tudok ebben hinni. Ha mondjuk terápia segítségével sikerül elfogadnom magam, tényleg lehet esélyem a boldogságra? Nekem minden vágyam, hogy megtaláljam a társam. Nem a tökéletesre vágyom, hanem olyanra, aki úgy szeret engem, ahogy vagyok, és én is mindennél jobban szeretem.



2023. máj. 30. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Arra fogadni merek.
2023. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
IGEN!
2023. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak többen elfogadni, de jobban le fogod tudni szarni azt, aki nem fogad el.
2023. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Ez az egyik nagy élethazugság.
2023. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek akkor fognak szeretni, ha meghallgatod a hülyeségeiket, a végtelen panaszkodásaikat és mindezekhez még széles vigyort is vágsz. Persze, te SOHA ne panaszkodj és akkor nem fognak félrelökni.
2023. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!