Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Találkoztatok már parkban...

Találkoztatok már parkban sírdogáló (felnőtt) emberrel? Mi volt a reakciótok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen lattam már magában síró emberkét. Sajnálatot éreztem. Szivesen odamennek megkérdezni mi a baj de sosem merek
2023. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sírtam már az utcán, hozzám odajött két csaj, cukik voltak :)
2023. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2

Miért sírtál? Beszéltél nekik róla?

2023. jún. 1. 15:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Duna parton láttam egy lányt, vagy 10 éve. Távolról mondtam neki pár biztató szót, de nem mentem oda hozzá, mert féltem, hogy közeledésnek venné. 50f
2023. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Egy barátságom elvesztése miatt. Nem beszéltem nekik róla, azt hitték, szerelmi bánat :D
2023. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kora hajnalban, buszpályaudvaron zokogott egy fiatal lány. Odamentem hozzá és vagy 2 órát beszélgettünk (összeveszett aznap éjjel a barátjával és el akart utazni). Aztán jött a buszom, de még láttam, hogy telefonálni kezd. Remélem, a pasija hívta és rendes volt vele... már nem derült ki.
2023. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Meleg férfi vagyok és hat évvel ezelőtt,nagyon mellbevágóan hagyott el valaki,több éves kapcsolat és közös élet után.

Akkor elmentem sétálni a budai Várba,megálltam az egyik bástyasétányon és ott könnyeztem,nem zokogva,de sokáig.Nappal volt,sokan sétálgattak mellettem. Egy kisfiú jött oda,hogy "bácsi miért sírsz?"

Mondtam,hogy elvették a boldogságomat,erre azt mondta,hogy majd szól a Jézuskának,hogy hozzon nekem karácsonyra. Ugyanis karácsony előtt dobtak el..

Meghatott a kissrác kedvessége, picit jobb kedvem lett.Párom azóta sincs,de ha eszembe jut ez a kisfiú,még ma is elmosolyodom.

Ez történt velem, 2017 novemberben...

2023. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
1* a munkahelyem előtt volt egy ilyen nő: nem léphettem ki a területről, de rossz volt látni. Valami lelki problémája lehetett, mert kisíírta magát, majd elment 1-1,5h. múlva.
2023. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam egy síró, zaklatott lányt. Odamentem hozzá, megkérdeztem mi a baj, kiderült, hogy megtámadták. A hírekben is volt később, hogy egy őrült random embereket ütött meg és lökött fel aznap, mire elkapták. Na szóval én és egy másik nő vigasztaltuk, mert szegény meg volt róla győződve, hogy ő váltotta ezt ki, de a másik lány látta, hogy mást is megtámadott a pasi. Én meg közben hívtam a rendőrséget és átadtam a lánynak a telefonomat, hogy beszéljen a rendőrökkel.
2023. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindig csak a lányok sírnak ezek szerint :D
2023. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!