Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megőrit a magány!Mit tehetnék?

Megőrit a magány!Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!Nem is tudom hol kezdjem...18 éves srác vagyok soha sem volt még barátnőm így párkapcsolatom sem.Nem tartom magam szépnek,ugyanakkor csúnyának sem.A lányok meglátnak ugyan,de észre sem vesznek.Jelenleg itthon tengetem unalmas,szürke mindennapjaimat az érettségi szünetben.Készülök a szóbeli vizsgákra, internetezek,ha van valami munka a kertben,akkor megcsinálom és ebből áll minden napom most már 1 hónapja.Amíg suli volt addig a haverokkal tök jó volt beszélgetni,hülyéskedni,de mióta érettségi szünet van felém se hederítettek,de ez volt tavaly nyári szünetben is.Azt sem tudom,hogy mit kezdjek magammal az érettségi után.Jelenleg is munkát keresek kint Ausztriában,de eddig sajnos nem jártam sikerrel.Kezdek teljesen becsavarodni.Erős OCD-vel küzdök immáron 3 éve és a magány enyhén szólva se tesz jót.Senkivel nem tudom beszélni(szüleimmel sem),folyton nézem a telefonomat hátha ír valaki,de szó szerint lassan 1 hónapja senkitől egy árva üzenetet sem kaptam.Nem gondolnám,hogy olyan sokat kérek,csak annyit,hogy valaki hallgasson meg és valakivel tudjak egy kicsit is beszélgetni.Kezdem elengedni az életemet.Aki azt gondolja most rólam,hogy csak sajnáltatom itt magam az legyen ebben a tudatban ez sem érdekel...

Köszönöm,hogy meghallgattatok!


2023. jún. 8. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

létezel a 4 fal között.. akkor mégis mit vársz? Majd életed szerelme becsönget?


Menj az ismerkedj.

2023. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a valaki egy nagyon jó pszichológus lesz, ha eljutsz odáig a személyiségedben, hogy megértsd, valós segítséget kell kérni. Sajnálom.
2023. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy pillanatnyi helyzet. Használd önfejlesztésre, gondolkodásra. Később nevetni fogsz magadon majd, hogy emiatt aggódtál!
2023. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz.Én sem voltam mindig ilyen.Nagyon sok lánynál próbálkoztam már mindhiába.Kb 3 hónapja nézegetem a melókat,de még csak lehetséges opció sem jött szembe velem.Nem igazán tudom,hogy mit kellene tennem vagy hogy mit csinálok rosszul!?
2023. jún. 8. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmit nem csinálsz rosszul! Fiatal vagy, előtted az élet. Minden nap fejlődsz és jönni fog a tuti csaj is!
2023. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Te is nyugodtan ráírhatsz valamelyik haverodra, és szervezhettek programot:)
2023. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem érnek rá velem foglalkozni,amit meg is értek.Szinte mindegyiküknek van barátnője,családja munkája nem érdekli őket az én nyomorom.Mindenképpen megfogadom a tanácsaitokat.Köszönöm!
2023. jún. 8. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy legyen önbizalmad és ne írd le magad, ne így állj hozzá, hanem optimistábban!
2023. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Még most fordulj szakemberhez, míg nem jutsz oda mint én, amúgy még OCD is stimmel, küzdöttem vele én is, viszont amúgy meg annyira beragadtam az introvetrált létbe, hogy konkrétan másfél éve a falut sem hagytam el.
2023. jún. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!