Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van aki azert nem tud ismerked...

Van aki azert nem tud ismerkedni mert nem tud miről beszélni?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is problémát okozott hogy mit beszéljek másokkal. Nőkkel való ismerkedés sem megy, mert nem jut az eszembe miről beszéljek.

Munkahelyen is csak munkahelyi dolgokat beszélek a munkatársaimmal.


Lehet ez okozza hogy nem tudok párt találni, vagy inkabb a külső, ha az vonzó lenne akkor alakulna?

máj. 12. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezz, kérdezz, kérdezz.

Olvass sokat közéletről, tudományról.

Szerezzetek együtt élményeket, hogy később legyen miről beszélgetni.

máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát valami azért csak érdekel, nem?
máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Régen én is éreztem ezt. Közös témákat kell találni, ha nem megy, a másik illetőről kell kérdezni (de nem nyomulós, rámenős módon). Aztán majd jönnek a témák.
máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Hallottál már csajokat egymás között beszélni telefonon? Akár fél órát is beszélgetnek úgy, hogy semmiféle információcsere nem történik, gyakorlatilag a semmiről beszélnek! Felakasztanád magad legszívesebben, amikor ülsz mellette és hallod. Na szóval ennyit szerintem te is tudsz.
máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem idegenekkel ne is akarj beszélgetni. Ha nincs valami közös érdeklődés, hobbi, ami összeköt, akkor felesleges. Munkahelyen meg nem is nagyon tanácsos ismerkedni, ha nő az illető még azt hiszi, zaklatni akarod. Munkaügyekben épp elég beszélgetni.
máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sem tudok és késztetést sem érzek arra, hogy csak úgy beszélgessek random emberekkel. Bájcsevej pláne szenvedés. De néha jön 1-1 ember, akikkel imádok beszélni. Egyből. Bármiről. A semmiről is. Nem tudom min múlik. Majd jön neked is.
máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#4

Az ilyen dumcsik elől bármi áron menekülök, pedig csaj vagyok.

máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok! A semmiről nem tudok beszélni, magamról meg nem szeretek. Nincs valami izgalmas életem, viszont ha bárkinek mesélek bármiről, egyből megkapom, hogy unalmas, miért nem máshova mentem, miért nem más a hobbim. Én ebbe beleuntam, inkább elvagyok magamban.

N

máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy mindenki így fog reagálni, ahogy gondoljátok.
máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Van itt valaki aki priviben próbál beszélgetni, normálisnak tettei magát az elején, majd rátér arra, hogy szoktam-e masztizni. Nem tudom ez a téma hogy jön ide.

Vicc komolyan. Na és miért lesz zárkózott az ember... Vajon miért? Sok perverz állat van itt fent is.

máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Hogyan lehet jellemezni az olyan férfit akivel nem lehet beszélni/ismerkedni?

Tehát kérdezel valamit szinte sohasem kérdez vissza, csak válaszol nagyon röviden egy szavasan,tőmondatba esetleg. El van magának társaságban, hallgat,nem szól vagy mond szinte semmit. De igazából kerüli a társaságot. Jellemzően nincs vagy sosem volt barátnője, se...

Neten anonim veszélyes beszélni, ismerkedni szerintetek?

Jelenleg anonim ismerkedek egy férfival, csak az a kérdés forog bennem mivel anonim nem veszélyes tehát értem arra hogy később kiderül valami róla vagy ha úgy alakúl és találkozunk akkor hogy nem derül más ott majd ki róla? Vagy hogy utána megfenyeget vagy valami. Most...

Miről lehet beszélni ha barátkozni, ismerkedni szeretnék? Semleges témák amiről bármennyit lehet pofázni. Hogy kéne fejlesztenem a kommunikációmat?

Milyen témákat lehet beszélni csak úgy felszínesen is akár? Amiből később akár barátság,haverság alakulna ki?

Miért ilyen nehéz lányokkal beszélnem/ismerkednem?

Neten abszolút nem megy, élőben meg tök parázok. Pedig sztem tök jófej meg vicces vagyok tehát nem egy unalmas valami. De egyszerűen nem megy az ismerkedősdi. Már próbáltam az összes ilyen szenny oldalt / appot de semmi. Pedig már rám férne egy barátnő és nem csak azért!




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!