Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van olyan sok magányos...

Miért van olyan sok magányos ember?

Figyelt kérdés

Én is néha annak érzem magam,de általában tök jól vagyok.

Meg azt is észre vettem legtöbben az értelmesek érzik magukat egyedül,elég rossz hogy ide süllyedt a világ.:/



2013. jan. 19. 01:01
1 2
 1/16 janipeti válasza:
0%
Azért mert kitűnünk a tömegből, és nem értünk szót a sok majommal. (144-es IQ-val azt hiszem értelmesnek tarthatom magam)
2013. jan. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

IQ-m nekem is az átlag tartomány fölött van mondjuk nem ennyivel, mint az előzőnek.

Magányosnak mondhatom én is magam, talán azért, mert kevesen gondolkodnak úgy( vagy akár hasonlóan is), mint én. Nem fűzök senkihez sem,szorosabb kapcsolatot, még a családommal sem igazán.

Az emberek a gondolkodásmódjukkal könnyen eltudják érni, hogy eltávolodjak tőlük, csak, mert nem tetszik az énjük. Te se barátkozol olyan emberrel akit nem kedvelsz, na nálam is így van, csak én több embert nem kedvelek, mint a többség.

2013. máj. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha már előjött az IQ kérdés, netes teszteken rendre 88 körüli eredmény jön ki. Ezt érzem is a mindennapi életben. Én meg az az ember vagyok, aki túl hülye az ismerkedéshez. Bárhogyan ismerkedem valamit mindig elszúrok, tartós barátságom, barátnőm ennek megfelelően soha nem volt. Nem érzem így jól magam és képtelen vagyok változtatni rajta.
2013. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha átlagot 100 nak vesszük 15 ös szórással akkor az átlagba tartozol, de azon se lenne mit szégyellni ha kevesebb lenne, az embert véleményem szerint nem az esze, hanem a tettei határozzák meg, lehet valaki zseni, ha nem kezd vele semmit, nem több egy átlagembernél. Használd ki és örülj annak amid van.
2013. máj. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehetsz akármennyire okos ha egyedül vagy...okosabbnak tartanak engem is az átlagnál (én magam nem) de mit érek vele? Jobban örülnék ha lenne inkább pár barátom vagy barátnőm.
2013. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Az a baj hogy ezt nem az IQ, hanem az EQ, az érzelmi intelligencia (emotional quotient) határozza meg. A kettő között pedig nincs összefüggés, tehát egy magas IQ-val rendelkező embernek simán lehet bazi alacsony EQ-ja. A sors fintora hogy sokszor pont ez a szitu. A természet kompenzál. Van egy rakat tanulmány arról is hogy melyik a sikeresebb "stratégia" és bezony átlag IQ-val + magas EQ-val többre lehet vinni, mint fordítva.
2013. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pedig sokszor van a kettő közt összefüggés. Én a gondolkodás modomnak köszönhetően vagyok "magányos".

Régebben tudatosan választottam meg a barátaimat, mostanra meg nem is keresem őket, mert ismerem az embereket, és a gondolataikat. Az EQ-ról meg nem mondanék semmit, mert megvan róla a véleményem, de ha a teszteket nézzük akkor én átlagos vagyok ilyen tekintetben.

2013. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az összefüggést a magány és az IQ közt értem. Nem az EQ és az IQ közt.
2013. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ja-ja, én is erre akartam kilyukadni hogy a magas IQ és a magány simán járhat együtt, mert alapvetően nem az IQ határozza meg a szociális készségeket.

Am. én is élő példa vagyok erre, magas IQ és totál szociofób :(.

2013. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Netes IQ teszteken 90-100 IQ-t adott ki a teszt nekem de nem érzem magam olyan hülyének, tanulás nélkül 3-4-es lett az érettségi is. Ti mennyi IQ pontot kaptatok egy netes IQ mérésen? Ha már átlag felettinek tartjátok magatokat :D
2013. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!