Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mi a halál történt...

Szerintetek mi a halál történt velem? (több lent)

Figyelt kérdés

Elég gyakran fordul elő mostanában, hogy elszédülök.. de nem esek el, ugyanúgy állok v ülök ahogy voltam csak homályosan látok, és a hányinger kerülget néha...és mintha nem lennék ura a testemnek... egyszer pl az volt, hogy bementem a szobámba, leültem az ágyra és hirtelen minden elhomályosodott, (de azért ki tudtam venni a körülöttem lévő dolgokat nagyjából) és mintha... vki átvette volna az irányítást a testem fölött... (tudom hogy hülyeségnek hangzik, de így volt!) na szóval, nem tudtam megmozdulni és egyszer csak azt éreztem hogy szép lassan dőlök hátra..mintha valaki fogta volna a hátamat.. és hirtelen egy arc kúszott a látóterembe.. aztán nyak, vállak és egy felsőtest.(valami terep színű ruhában volt, mint egy katonai ruha... vagy legalábbis ahhoz hasonló) Az arcot eléggé tisztán láttam annyira, hogy felismerjem: soha nem láttam még hozzá hasonló embert.. nem találkoztam senki olyannal aki hasonlított volna rá. Mosolygott, és éreztem hogy nekem is mosolyra húzódik a szám. Aztán legnagyobb megdöbbenésemre azt mondtam: köszönöm. És ezt már ÉN mondtam... fogalmam sincs mit köszöntem... aztán (akkor már feküdtem az ágyon de a lábaim lelógtak)éreztem hogy a karját kihúzza a hátam alól, majd hátat fordított és elsétált... nem tudtam arra fordítani a fejem amerre ment, ezért elég hamar kijutott a látóteremből... aztán arra eszméltem hogy kapkodom a levegőt, a látásom egyre tisztul és lassan ura lettem a testemnek. Ez még nem lenne "baj", de amikor észre vettem hogy fekszek az ágyon, már egy kicsit kész voltam...

14/L vagyok, szerencsére erős idegrendszerrel, ezért nem kezdtem hisztizni és nem borultam ki, inkább átgondoltam a dolgot. Nem mondtam el, és szerintem nem is fogom senkinek így ismerősök között, mert még hülyének néznének... ennyire már ismerem őket.

Hát, ennyi lenne az én kis... nem is tudom hogy nevezzem... szerintetek mi történt velem?? Lehet hogy egy háborús hős eltévedt lelkével találkoztam? <.< >.>

(én hiszek az ilyesmiben ^^)



2013. febr. 20. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg orvos.
2013. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyapád, dédapád volt a háborúban?
2013. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem már simogatott a halott dédnagymamám mikor valakinek elég szépen beszéltem róla :)) Eszerint a kérdésedre válaszolva igen. De ha még egy ilyen előfordul szerintem baj lehet...
2016. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!