Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni a magányt?

Hogyan lehet elfogadni a magányt?

Figyelt kérdés

Sokan körülvesznek, de nagyon kevés emberrel érzem jól magamat. Nehezen oldódom fel, nehezen ismerkedem; ennek oka az, hogy túlzottan eltérő az érdeklődési köröm, mint az átlagos korombelieknek. Önzőség nélkül, értelmes vagyok, szeretek olvasni, mondanivalóval rendelkező filmeket nézni; túlzottan is érzékeny és ragaszkodó vagyok. Vagyis, ha valakivel jóban leszek, akkor nagyon könnyen el tudom fogadni, mint jó barát, ám ő leggyakrabban nem így gondolja, s ilyenkor én szenvedek... Nagyon sokan szeretnek, éppen azért, mert önmagamat adom, s nem akarok megfelelni az íratlan szabályoknak, ám mindenkinél csak második, harmadik, negyedik stb. vagyok, senki nem ragaszkodik úgy hozzám, hogy kettesben elmenjünk valahová, márpedig én nem nagyon szeretek több emberrel lenni, mert akkor már kitaszítva érzem magam ( a fent említettek miatt). Tudom, ez már bizony önzőség, de oly sokakat látok kettesben (nem párokat), akkor nekem miért nem lehet valaki, akivel hétköznapi és nem hétköznapi dolgokat tehetnék...


S persze, lányt mint szerelmet is keresem, bár azt nem ezen az oldalon akarom megtalálni.


Kérem hagyjuk a b*zizást, s csak olyanok írjanak, akiknek vannak érzései s a mondataiból esetleg profitálni is tudnék..


Ha valaki magára ismer, írhatna bizony levelet is



20- f



Tudom, hogy ez nem a legjobb hely ismerkedni, de már nincs más ötletem... gondoltam kipróbálom, hátha elérek valamit! :- )



2013. máj. 19. 20:00
1 2 3
 1/23 Bruce_Wayne ***** válasza:

ajánlanám neked eme kis olvasmányt:

[link]

2013. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm; igazán magvas gondolatok.
2013. máj. 19. 20:23
 3/23 anonim válasza:
ACCEPT
2013. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
11%
Én is ugyanígy voltam.
2013. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
62%
Ugyanez van velem is. El is vágyódok más országokba hátha jobb embereket találok. Sokan kihasznàltak és elegem lett belőle.
2013. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Hani2 válasza:

Talán épp ez a gond,hogy túlzottan eltérő az érdeklődési köröd az átlag emberétől.Nekem is ez a problémám,

amiket írtál olyan mintha én írtam volna :O

2013. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik az írásod! :)
2013. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Mintha én írtam volna :)


Szintén 20/F

2013. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Hani2 válasza:
Talán azt is megírhatnád mi az amivel szívesen foglalkozol,ill.érdeklődési köröd? Ez is nagyban befolyásolja az emberi kapcsolataidat.
2013. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
lehet a külsőd is hátráltat
2013. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!