Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni ebben? Magányos, szomorú, és öngyilkossággal kísérletező emberek segítségét szeretném kérni! Olvasd el, írjatok minnél többen!

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy könyvet, a saját életemről. Nehéz életem van, sokat szenvedek, és le szeretném írni. Úgy döntöttem hogy szeretném bele írni olyan emberek történetét is akik hasonlóan magányosak, öngyilkosok akarnak vagy akartak lenni. vagy akár akikkel valami nagy trauma történt, vagy meghalt valakiük, valami balesetet szenvedtek. Azt szeretném érzékeltetni ezzel a könyvvel majd, hogy akármi is történt velünk, akármin mentünk keresztül, mindig lehet jobb, mindig fel lehet állni, és ha pozitívan állunk hozzá a dolgokhoz , csak szép időszak következhet. (röviden)..

Szóval szeretném arra kérni azokat, akik magukra ismertek, és részt szeretnének venni ebben, hogy írjanak privátban!

viszont nem csak a nagy traumákat szeretném beleírni, írhattok "hétköznapibb" dolgokat is,pl. hogy a pasim megcsalt stb., hiszen az is az élet része,és azon is ugyanúgy nehéz túl lépni...

előre is köszönöm

Ui: akinek kérdése, kételye van, annak privátban bővebben kifejtem az életem, hogy mit fogok beleírni, és kérésre nevet is megváltoztatok.

17/l


2013. máj. 20. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:
weboldal: [link]
2013. máj. 20. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Privátot nem irogatok senkinek, peddig mesélhetnék. Azt hiszem 17évesen még közel sem éltél eleget, hogy bizton állitsd, mindig fel lehet állni, mert bizony van az a mélység ahonnét már nincs kiút, és nincs semmi ami feledtetné a múltat vagy jobbá tudná tenni a jelent, pláne a jövőt.
2013. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Egyet kell, hogy értsek az előttem íróval. Van olyan amikor nem lehet már mindent teljesen egyenesbe hozni, mert annyira szétcsúsznak a dolgok, hogy maximum a normalitás látszatát tudod összehozni.
2013. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Ettől mindig rosszul voltam,ha vkire rásütik,h nem élt eleget. 17 éves és 17 éves között is nagy a különbség. Annyi idősen én naponta hallgattam,hogy gyilkolja a hűtlen apám anyámat,túl voltam az első szexen -úgy,hogy megerőszakolt egy családhoz közel álló ismerős,akit amúgy bírtam,így nem mertem elmondani,zaklatott a féltesóm,vagdostam a karom,bántottak az osztályban,amiért nem ittam és nem pasiztam,meghalt a mamám infarktusban,pedig vele jobb volt a viszonyom,mint anyukámmal,elvesztettem a hitem és a számomra legfontosabb fiú (rokon) érdeklődését stb. (Ezt így akár a könyvedbe) A 17 éves legjobb bnőmnek meg volt egy édi cicája,mintacsaládja -kissé turkálófüggő anyucival,hétvégente imaházba járt és még nem csókolózott,a jegyei is jók voltak. Ezt most csak okulásul,mielőtt újra divatba jönne az ismeretek nélküli ítélkezés.
2013. máj. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én ugyan csak 15 vagyok, és nem volt olyan hatalmas probléma az életemben. Voltak persze dolgok amik egy két napra elszomorítottak, de az élet ment tovább.


Teljesen egyet értek a kérdezővel, mert szerintem nincs olyan probléma amit kitartással és akaraterővel ne lehetne megoldani. És ezt teljesen komolyan gondolom.


Nem lehet olyan nagy baj amit akár más emberek segítségével is, de nem lehet megoldani.


Akik öngyilkosságba menekülnek csak a "könnyebb" utat választják, mert akármekkora bajban is vagy, azt neked kell megoldanod! De képtelen vagy rá akkor az életeddel váltod ki azt a gondot. Ez az én véleményem a dolgokról.

2013. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Mit tudtok ti tizenévesek az életről? Semmi élettapasztalatotok nincsen, a családi szarságok csak egy dolog, meg a szerelmi szarságok, sokkal összetettebb az egész élet ennél. Ahhoz, hogy könyvet írjál el kell hogy múlj 60 éves, na akkor lesz miről írnod...
2014. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!