Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy magatokat,...

Éreztétek már úgy magatokat, h inkább meghalnátok? Nálam pont ezt most a probléma. Eddigi életemben eddig csak szenvedek szerelmi csalódások és egészségügyi problémák miatt.

Figyelt kérdés
Nemrég jött egy új lány az életembe, nagyon közel álltunk egymáshoz. Naphosszakat írkodtunk és amikor itt volt akkor a menyországban éreztem magam. Egészen tegnapig, amikor hatalmasat csalódtam benne és egyik legjobb barátomban is. Amikor már azt hittem valami kialakulhat köztünk akkor rájöttem ,h a barátom mikről beszélt a csajjal ami nekem nagyon rosszul esett és azóta depresszióba estem. Nem tudok mit kezdeni magammal, sírok, kedvtelen vagyok. Úgy érzem jobb lenne ha meghalnék. Eddig sem szerettem az életemet egy korábbi csalódás miatt de ez már nekem is sok és még van pár bajom amit nem részleteznék. Szóval ti mit tennétek ilyenkor? hogy csillapítanátok a szenvedést? :(

2013. máj. 23. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem először próbáld megbeszélni a történteket velük, nekik kellene rosszul érezniük magukat, nem neked,

Nem tudom pontosan, hogy mivel bántottak, meg de ez őket minősíti, és lehet, hogy hosszabb távon jobb, hogy ezek a dolgok most derültek ki, mert lehet hogy akkor még jobban fájnának.

2013. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a verzió lehetetlen. A barátom nem tudhat róla ,h én megtudtam, nem akarok másoknak is ártani a saját bajaimmal.
2013. máj. 23. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Éreztem,és jelentem, múló állapot. Mindenkinek vannak az életében kisebb-nagyobb problémák, vannak nehézségek, amik idővel megoldhatók, és vannak, amikkel meg kell tanulni együtt élni. A magány nagyon nehéz dolog annak, aki nem tud magával mit kezdeni. Szedd össze magad,mert nőként mondom, a nyavalygós, öngyi/depi hangulatot sugalló férfiak elég kevés lánynak/nőnek jönnek be.

Ne láss minden felbukkanó lányban potenciális partnert, mert akkor még ennél is többet fogsz csalódni. Ha valakivel megértitek egymást, "jól elvagytok", az még nem azt jelenti, hogy akkor ásó, kapa...

Kezdj magaddal valamit: sport, nyelvtanulás, hobbi, barátokkal beülős sörözések, ne mindig magad körül forogj!

Kezd el a lehetőségekhez képest is jól érezni magad a bőrödben, és hidd el, könnyebben bevonzod a szerelmet is,mint depis gondolatokkal! Hajrá!

2013. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sportolok és a barátokkal is elvagyok, egyik legvicesebb figura vagyok a baráti körömben. Ha kint vagyok a haverokkal,akkor próbálom eltakarni ,h szenvedek ami szerintem működik is. De amikor egyedül vagyok akkor valami elképzelhetetlenül fáj.

Nem látom mindenkiben a partnert, de az érzéseimnek sajnos nem tudok parancsolni. Ő is közeledett felém, nem nyomultam, próbáltam oda figyelni rá. De azután valami megtört benne, lehet a nyomulósabb fajtákat kedveli, nem tudom.De a barátomból nem néztem volna ki ezt, főleg ,h tudta-sejtette ,h mit is érzek. Ez fáj a legjobban.

2013. máj. 23. 14:35
 5/6 anonim válasza:

Tipikus eset vagy kisbarátom. Egyrészt sajnálod magad, másrészt elkezdtél közelebb kerülni magadhoz. Eljön majd az érzés amikor azon fogsz gondolkodni ha a barátaiddal vagy, hogy nem érted mit keresel ott... Fel is teszed magadnak a kérdést.


Egyébként az kis szrházi nem lehet a barátod. Aki barát az ilyet nem csinál, ezt Te is tudhatnád. Bár én nem tudnék már felhábodorodni ilyenen. Aki tényleg a barátom az tényleg a barátok. De a felvétel a barátok közé nálam már megszűnt. Sokat kell tennie valakinek hogy azt mondjam rá a barátom. Így maradt összesen három barátom. Tényleg a barátaim.


Nem szenvedsz, hanem sajnálod magad. Ne keverd a kettőt. Sajnálom ha én nem pátyolgatlak a hülyeségedben, hanem elédbaszok egy tükröt.


Magaddal foglalkozz és ha nem állsz ki magadért, mindig elfognak taposni, egész életedbe, hiába vagy vicces gyerek. Egyébként még lesz pár csalódásod, ez csak bemelegítésnek sem mondanám ;) A csalódás, csak lecke. Ne irogass sokat egy lánynak, hát nincs jobb dolgod? Nem fáratsz el nap végére? Egy lánnyal beszélgetni kell, és szeretni minden formában, nem minden nap, amikor összetudjátok hozni. A net pont a kapcsolatokat teszi tönkre. Hát nem vetted még észre?


Én annak a barátodnak azt mondanám, hogy csalódtam benned, láttam mit írtál annak a csajnak és sajnállak emiatt... Aztán kész, vagy ezek után Te még megbíznál egy ilyen kis senkiháziban?

2013. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdj bele dolgokba, érted, legyenek projektjeid. Nem abból állsz, amin most nyavalyogsz. Az én világomban az emberek, különösen a fiatalabbak, rendesen olyanok, mint az x-menben vagy a heroes-ban: rengeteg lehetőség, szunnyadó képességek... És tudatlanul tévelygés, mert nem próbálják ki magukat rengeteg dologban, hanem kényelmesen elutasítják egyiket ezért, másikat azért... Mindig generál az agyuk valami jól hangzót, ilyenek az emberek, én is így tolom (csak már inkább hülyéskedésből), könnyű (volna) átlátni rajtunk.


Szóval találd meg magad hasznos dolgokban! Úgy értem: teremts! Te döntöd el, hogy a gondokat (lásd gondosság, gondoskodás) szaporítod, vagy a bajokat!

2013. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!