Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Feltöltődés, (ti) hogyan?

Feltöltődés, (ti) hogyan?

Figyelt kérdés
Egyedül végzem itthon a dolgomat, amihez kell energia. Ha van energiám hamarabb befejezem és még van időm a napban hogy csináljak valamit, általában bringázok vagy gépezek esetleg filmet nézek. Hétvégén mozdulok ki haverokkal mert csak akkor érnek rá, hétköznap nem. A baj az hogy csütörtök közepére általában teljesen kivagyok, igaz hogy otthonülős vagyok de ennyire azért nem. Egyik haverom mondta lehet hogy kéne egy barátnő amiben igaza is lenne de nem találkozok emberekkel, nem ismerek meg újakat. A célom a feltöltődés mert anélkül kezd egyre szarabb kedvem lenni napról napra és hétvégén már nem is nevetek szinte. Ti mit tennétek?

2013. máj. 24. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 13 hónapos lányom van, letudok merülni a végletekig :). hiányzik a felnőtt társaság stb. de amúgy nagyon élvezem az egészet :). én kondiba járok heti egyszer engem ez feltölt.
2013. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit rendszeresen, vagy tűzz ki egy célt magad elé. Ezek keretet adnak egy napodnak, és ha kimozdulással járnak, megismerhetsz új embereket is. Nem kell a haverokra várni, magadért tegyél meg dolgokat! Kedves előző, a konditerem amúgy pont jó ötlet erre, de más, ha baba mellől "szabadulsz el", mint a magányból megtalálni a helyed.
2013. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Általában 2hetente egyszer találkozom a barátnőimmel, olyankor a kedvenc helyünkön megiszunk egy pár sört és jókat beszélgetünk.Hétköznap munka után tornázunk otthon a gyerekkel és jókat nevetünk közben.
2013. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a rendszeresség jó ötlet amúgy írok zenéket már 4 vagy 5 éve és fotózni is szoktam (de mind a kettőt csendben mert manapság minden ember zenész vagy fotós) de se a fotós se a zenés projektjeimet nem fejezem be mert elfogyok a cél előtt. valójában olyan vagyok mint egy növény: ülök és 0 motiváció minden iránt. Najó legyen az hogy elmegyek, csinálok pár képet és meglátjuk feltölt e :)
2013. máj. 24. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és ilyen az én hangulatom

[link]

2013. máj. 24. 17:19
 7/7 A kérdező kommentje:
hát így visszatekintve még mindig minden fos. sőt...
2013. aug. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!