Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalmas vagyok?

Unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek az emberek és sose akar velem senki sehova jönni :( Én ezt komolyan nem értem legszívesebben leszúrnám magam,annyira elszomorít ez. Se barátok,se család senki!! Nem bírom:( A kötelességeim se tudom elvégezni! Mivel vidítsam fel magam legalább? :'(
2013. máj. 26. 13:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
keress valamit ami leköt csak van valami ami érdekel?
2013. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
korod nemed?
2013. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyugi,meséld el mi történt.
2013. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most feltetted ezt a kérdést hogy itt rinyálj, meg más embereket leszólj, akik esetleg segíteni akarnak?
2013. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyit rinyálok amennyit akarok már bocs,ha nem akarod ,,hallgatni" húzz innen ennyire egyszerű, biztos én vagyok gyenge,ha válnak a szüleim és egymást verik köztük engem is valaki mindig bőg,alig van pénz sosincs jókedv. A jegyeim egyre romlanak,nincsenek barátaim és itt kell unatkoznom!!! mertt semmi se tesz boldoggá már, gyűlölöm a hétvégéket a hétköznapokat és mindent és nem bírom már én mindent megtezsk,h szeressenek de egyedül vagyok mindig egy nyugodt helyem nincs sehol aol tudom,h biztonságban vagyok :(
2013. máj. 26. 13:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy elválnak a szüleid, akkor vége lesz a pokolnak és rendbe jössz. De ez még akkor sem ok arra, hogy itt másokat ócsárolj, akik semmi rosszat nem akarnak.
2013. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

nyugi

keress valami hobbit, járj el mindenféle helyre akkor ismerkedsz

akár neten is annyit lehet ismerkedni ha szeretsz valamit

legyél nyitott és kedves

2013. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De egy jó tanács. ne úgy próbálj emberekkel ismerkedni hogy "rohadjatok meg". ;)
2013. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ez a baj,hogy nem válnak el! Már másfél éve szenvednek. Én ezt komolyan nem bírom. Milyen hobbit keressek? ENgem semmi se köt le de komolyan unalmas vagyok. Semmi ötletem se péntem,munkát maj nagyon szeretnék nyárra de ez mellékes boldog akarok lenni és nyugodt legalább 1 napig :(
2013. máj. 26. 14:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Írj egy privit,lehet nem tudok segíteni,de szívesen meghallgatlak,néha segít az is ha elmondod valakinek.
2013. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!