Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedved beszélgetni...

Lenne kedved beszélgetni velem? (16/F, olvasd tovább! )

Figyelt kérdés
Senkivel se tudok beszélgetni, mintha senkinek se kellenék. Én egy picit más ember vagyok (no, ne értsd félre!) Lányok jelentkezését várom, mert mindig is jobban megbíztam bennük és csak velük tudok értelmesen beszélgetni. (Segítsetek:/)

2013. máj. 26. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így próbálsz csajozni?
2013. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miben v más?
2013. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Meleg vagy?

Am en beszelgetnek, Szeretek eszelgetni! :)

2013. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk! :DD
2013. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"hacker" a címkéknél?:D WTF?:D

Lány vagyok, akár beszélgethetünk is, mi nyomja a lelked?:)

2013. máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1 Nem, nem így akarok csajozni. Akkor nem azt írtam volna, hogy beszélgetni, mert én konkrétan csak beszélgetni akarok.:D


#2 Abban, hogy én sose másokat követtem és így teljesen máshogy is nőttem fel. Emiatt keresek hozzám hasonló embereket, akiknek nem abból áll az élete, hogy mindenkiben a rosszat keressék, hanem lehet velük beszélgetni:) Arra, amerre én élek, az ilyen ember kihalt.


#3 .. pedig direkt kiírtam, hogy ne értsétek félre :D A #2-nél és a #5-nél leírom, hogy miért tartom magam másnak..


#4 Rendben, majd írok privátot:)


#5 Igen, reméltem, hogy valaki észreveszi:) Egy újabb dolog, ami miatt (szerintem) teljesen más vagyok.. Az egész életemet megváltoztatta.

2013. máj. 27. 16:57
 7/12 anonim válasza:
miben változtatta meg és miért??
2013. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sokkal több mindenbe bele tudok avatkozni (bár nem szokásom).
2013. máj. 29. 22:42
 9/12 anonim válasza:
Korrepetálást kérek hackerkedésből!!! Légyszíííí!! Na jó nem. xD Milyen szinten nyomod az ipart? :D
2013. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedvenc könyved, filmed, zenéd? Ha elmondassz pár infót, könnyebben találsz beszélgetőtársat.

Én is hasonló helyzetben vagyok. Senkivel sem egyezik az érdeklődési köröm a környezetemben, mert nem nézek vámpíros filmeket és nem olvasok szerelmes regényt. Sci-fi és fantasy rajongó vagyok, a többiek meg azt sem tudják mi az. Illetve teljesen hülyének néznek amiért szeretem a Star Treket. Na meg lany létemre a kedvenc játékom a diablo3.

2013. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!