Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonegy éves vagyok, fiú....

Huszonegy éves vagyok, fiú. Soha nem volt barátnőm, futó kalandom sem. Aktívan járok ki szórakozni, szeret is az emberek többsége, mégsem sikerült eddig társat szereznem. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Tisztelettel bánok a nőkkel, nem csak szexuális eszközként tekintek rájuk.

Udvarolok aktívan. Igaz, rámenős nem vagyok, de nem szeretnék erőltetni semmit. Ellenben az összes lány tudja, hogy udvarolok neki, ugyanis a gesztusaimmal, bókjaimmal és egyéb megnyilvánulásaimmal egy idő után a tudtukra adom. Nem "futamodnak meg", nem kapom meg a legyünk barátok sztorit, ellenben utána is szívesen szóba állnak velem, vannak, akik a társaságomat is keresik. De, mikor a döntő határozatra kerülne a dolog, hogy kapcsolat, akkor sosem vállalják be.


Ezek után tudom, hogy bennem van a hiba, de mi lehet az?


2013. máj. 28. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem 3 dolgon múlik:

szociális készségek, keresési aktivitás, szerencse.

A szociális készségeid megvannak, arról számoltál be.

A keresési aktivitásnál van néhány lényeges pont, amit jól kell csinálni, talán merészebben, mint ahogy eddig gondoltad, erre majd kitérhetünk.

A szerencse akkor jön szóba, ha esetleg van valamyilen mintázatod, hogy bizonyos ponton akadnak el a szerelmi kezdeményeid mindig. Ekkor lehet sorskorrekciós technikákat alkalmazni, ezt is tudok ajánlani.

Más gond NINCS! Mert nem létezik. Pl. VELED semmi baj nincsen! Soha ne is hidd el senkinek, terapeutának se, aki ilyenekkel akar etetni!:)

37N

2013. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a randira való elhívások sem szoktam sikeresek lenni. Amennyiben mégis és fejlődik a dolog, úgy látom, hogy jó úton járunk, ismerjük egymást, a párkapcsolatra való felkérés sem szokott eddig sikerrel elsülni - sajnos. :(
2013. máj. 29. 00:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2013. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ne párkapcsolatra kérd fel, hanem csak smárold le őket bakker! Most elképzeltem, hogy randin vagyok és a lány már várja a csókot, én meg megszólalok: "Kedves XY! Szeretlének felkérni, hogy alkoss velem egy párt!" a leírásodból így képzelem el a szituációt. Le kell smárolni őket, nem felkérni őket párkapcsolatra. A felkérés párkapcsolatra csak szex után jön felnőtteknél a XXI. században. 100 éve még másként volt, ez tény, de te csak 21 vagy. :)
2013. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó, azért nem ilyen hivatalosan fogalmazok. :)


A kommunikációs készségeimmel nincs gond, ebben az egyben biztos vagyok. Ilyen téren az embereket is kiismerem, tudom kivel és hogyan kell beszélnem, stb. :)

Ez nem gond. :)


Tudok hivatalos lenni; tudok úgy beszélni, mint egy tudományok konferencián, tudok laza és tudok vicces lenni beszéd terén. :)


Mindegyik lányhoz úgy szólok, ahogy látom, hogy bejön neki.


Minden esetre ez a spontán lesmárolós dolog ez... Lehet, hogy a XXI. század, de azért akit ennyivel fel lehet szedni, az... hát, nah. :)

2013. máj. 30. 20:55
 6/9 A kérdező kommentje:

Munkakörömből adódik a jó kommunikáció, ugyanis ilyen téren dolgozom. :)


(Nem nyugi, nem banki pénztáros vagyok, azért annál kicsit komolyabb foglalkozásom van, de ez most irreleváns, csak, a fentebbi alátámasztását szolgálja. :))

2013. máj. 30. 20:59
 7/9 A kérdező kommentje:

Bővebben:


A "kiszemeltjeimmel" folyamatos kommunikációs kapcsolatban szoktam lenni. Online és offline is. Igyekszem minél többjüket, minél többször elhívni személyes találkozókra is. Jól érezzük magunkat, flörtölünk. Ez, hosszú ideid, majd utána, mikor úgy érzem, hogy ebből már lesz valami, akkor omlik össze az egész - ugye a "maradjunk barátok", meg az "aranyos vagy, de 'nekem nem kell pasi'" szerű szokásos kikosarazós szövegek.


Mondjuk, az "aranyos vagy, de nem kell pasi" szövegek után, ezek a csajok általában egy hónappal később már párkapcsolatban vannak.

2013. máj. 30. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy lesmárolod, nem biztos hogy felszeded. Csak hát egy csók sokkal kifejezőbb, mint a duma. Akkor már ő is tudni fogja, hogy akarsz valamit. Másrészt meg a csajok nem szeretik azokat, akik csak dumálnak és dumálnak és dumálnak. Tök mindegy, hogy milyen kommunikációs szinten vagy, nem ez a döntő. Plusz ehhez még hozzá lehet azt is venni, hogy a metakommunikáció vagy 5x fontosabb, mint a beszéd. Neked ezt is kéne olvasnod, plusz a lányok eleve jobban olvassák mint a fiúk. Ez nem csak ismerkedésnél fontos, hanem az összes emberi kapcsolatokban.

Szóval az a megoldás neked, hogy ne feszengj, ne "kommunikálj" hanem legyél laza, azt csináld és azt mondd, amit tényleg akarsz, ne azt ami szerinted megfelelne a kiválasztott lánynak. Ha te le akarod smárolni, akkor smárold le. A legrosszabb hogy visszautasít. Legalább ekkor már nyilvánvaló lesz, hogy másik lányt kell keresni.

Hajrá, sok sikert!

2013. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. máj. 31. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!