Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elfogadni,...

Hogyan tudnám elfogadni, realizálni, hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

A fenti kérdésre szeretnék tanácsot, tapasztalatot kapni.

Igazából nem tudom az okát, de senki nem szeretett még. Egy ideig úgy voltam vele, hogy majd biztosan idővel lesz valaki, de nem. És egy ideje nagyon rossz már így, arra jutottam, ha valahogy le tudnék mondani róla, ha teljesen ki tudnám zárni, akkor nem foglalkoztatna és ne is fájna már. De hogyan, van ötleted?


2013. máj. 29. 19:46
 1/7 LeftBehind ***** válasza:

Erre majd az idő fog csak választ adni.

Vagy találsz magad mellé valakit,vagy annyira belefásulsz,hogy le se fogod szarni az egészet.

2013. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú, lány? Én is így voltam, illetve kicsit másabb a szitu. Nekem volt valakim, sokáig, de...

Aztán ùgy döntöttem senki nem kell helyette. Viszont egyre rosszabb egyedül ahogy telik az idő. Nem lehet ezt megszokni, az ember társas lény. Sohasem lesz jó. Idővel talán én is belátom, hogy minden soha nem lesz ugyanolyan, s az ùj is lehet jó, jobb is talán csak máshogy. Vagyis tudom ezt most is, de kellene is meg nem is dolog van...

Talán neked könnyebb, mert nincs senki aki... Nah mindegy. :(

2013. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen az lemaradt, hogy lány vagyok, 22 éves.


Amúgy kitartást, nem tudok erre mit mondani..

2013. máj. 29. 20:04
 4/7 Bruce_Wayne ***** válasza:
a igazi boldogságot nem szabad hogy befolyásolja semmilyen külső tényező belőled indul,és vissza is áramlik hozzád...amikor ezt megérted nem fogsz függeni másoktól.
2013. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Szerelemmel szeretni vagy mint baráti, "embertársi"? (Gyanítom egyébként, hogy az előbbi)De igazából mindegy is, ne akarj lemondani róla, mindenkinek kell az, hogy szeressék. Téged is fog majd szeretni valaki és viszont, csak meg kell találni azt az embert. De egyébként honnan tudod hogy nem-e szeret téged valaki? Lehet hogy titokban te vagy valakinek minden vágya, és még csak nem is tudsz az illetőről.
2013. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, párkapcsolat tekintetében értettem, bár tényleg nem volt egyértelmű.


Nem akarnám kizárni, de így nehezen koncentrálok másra, és akkor meg lehet mégis jobb lenne.


Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 29. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Közhely, de ne akard és jönni fog. nincs olyan ember a Földön akihez ne született volna le olyan ember aki csak érte van....ilyen nincsen. egyszerűen még sok nem megfelelővel találkoztál, de ha nyitott vagy, és magabiztos, ha szereted magad mások is szeretni fognak.
2013. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!