Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnek valamit tenni...

Hogy tudnek valamit tenni ennek a lanynak az erdekeben? Hogy baratkozzak meg vele? Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Szoval az A-ban(en B-s vagyok) volt ket kikulonitett lany. Az egyik mar nem jar suliba, mert nagyon szegenyek es senki se tudja, hogy mi lett vele. A masik lanyt nagyon visszahuzodo, felenk es nincs egy baratnoje se. En is :kilogok a sorbol", de o nagyon. V-tol csufoljak, mert kicsit furan jar, nem oltozkodik divatosan, kicsit furcsan nez ki(de nem csuf) es 4 ev alatt minimalisan se tudott beilleszkedni. Allitolag elemiben se tudott beilleszkedni. Valoszinuleg nagyon erzekeny, mert hamar elkezdi a sirast. Ahol jar elalnak az utjabol, kikerulik, piszkaljak stb. Sajnos tudom, hogy min megy at. Ovodaban es elemiben engem is eleg kemenyen kikozositettek, piszkaltak, szoval tudom, hogy min meyg keresztul. Segiteni szeretnek rajta, de ha elkezdenek vele beszelgetni mar engem is kikozositenenek, hozzam se szolnanak es szerintem o se hinne el, hogy komolyan baratkozni akarok vele.

2013. máj. 29. 20:26
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mindenfelekeppen menj oda a lanyhoz es probalj vele beszelgetni es kedves lenni,mert en biztos vagyok benne,h kesobb nem fogod megbanni,mert ez a helyes dontes.Gondolj bele neked milyen volt kirekesztettnek lenni es,h abban az esetben minek orultel volna ha odamegy hozzad valaki es kedves,vagy csak szimplan sajnalom arccal nez rad.Hat szerintem egyertelmu...

Es amiatt ne aggodj,h akkor a tobbiek mit fognak gondolni,mert ha ezt nem tudjak elfogadni,h van nehany kulonbozo ember is(ezt nem rosszertelemben ertem)akkor ok azok akik sulyos hianyban szenvednek.

2013. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Neharagudj ha kicsit durvan fogalmaztam csak kiboritanak az ilyen dolgok. (elozo)
2013. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mit tartasz értéknek: megkockáztatni, hogy ostoba emberek kiközösítsenek téged (ez baj?????), vagy hogy segítesz valakin (aki ráadásul hasonló cipőben jár, mint anno te).
2013. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

En is biztos jobban orultem volna neki ha valki odajott volna hozzam. Amikor pl. mosolygok is ra elkapja a tekintetet es mintha megijedne. Azt nem tudom, hogyan tudnek vele megbaratkozni mivel jovoheten kapjuk a vakaciot(2 hettel hamarabb, mint a tobbiek) es o egy faluban lakik, nem ott ahol en. Ha a vakacioban talalkozok is vele akkor a mamajaval vagy valamelyik csaladtagjaval van.

2013. jún. 4. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Az internet világában élünk. Van egy heted, h tapintatosan, de határozottan kontaktot cserélj vele. Akár valami ürüggyel, csak ne legyen súlyos ürügy.
2013. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi az otletet utolso valaszolo, de van egy problema. Nincs facebookja es szerintem msn-e sincs. Mobilja asszem van, de nem hiszem, hogy csak ugy leadna a szamat.:| (indokoltan se)
2013. jún. 6. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Email? (Nekem pl csak email kontaktom van, nem iwiw-ezek, nem fb-zek)
2013. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és az msn már nem létezik, csak szólok. ;) Az msn login-okat skype címre konvertálták automatikusan idén tavasszal.
2013. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En yahoo messengerre gondoltam, de ha valahogy beszedbe elegyedek vele egy nehany alkalom utan megkerdem tole ha van-e valami nettes elerhetosege. :)
2013. jún. 10. 15:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj igy 2021-be ezt olvasni, esku nosztalgia volt. Manapsag mar a fiatalok 90%-nak facebook, messenger, insta, snapchat, tiktok... :)
2021. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!