Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez így miért hagyott...

Miért van ez így miért hagyott el mindenki?

Figyelt kérdés
Egy barátom sincs sem olyan ember akivel beszélgethetnek. Amikor meg nem voltam együtt a férjemmel sok ember körülvett nem mondanám hogy barátok de mindig volt kivel beszélnem. Ahogy férjhez mentem és megszültem a kisfiamat már csak a férjem maradt. Annyira el vagyok keseredve elrontottam valamit? Vagy mi történt vagy csak mert kezdtem valamit az életemmel? Annyira fáj
2013. máj. 30. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit ,nekem is így változott meg az életem .
2013. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok!Sokszor magányosnak érzem magam,pedig itt a családom,de egy jó barátnővel dumcsizni na az nagyon hiányzik!
2013. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Uj helyzet, uj kapcsolati lehetöségek. Tessék megtalálni, ne a régi után siránkozni, amik ebben az uj helyzetben már nem müködnek általában.
2013. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Jött a férj, majd a gyerek. Ezek után azt gondolom természetes, hogy a barátokra kevesebb idő maradt. A jelekből ítélve ahelyett, hogy ezt megértenék, inkább magadra hagynak. Ezek után csak egy kérdésem maradt: biztos, hogy barátok voltak, akik körülvettek?
2013. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki tényleg a barátod, az melletted marad. Úgy látszik, igazűból nem volt egy barátod sem.
2013. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
á
2013. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaja próbálj meg magadhoz illő emberekt magad köré válogatni, és felszabadulsz majd, mert ők megértenek.
2013. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!