Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Suliban mindenki piszkal. Meg...

Egy Zsúrpubi kérdése:

Suliban mindenki piszkal. Meg neha paranoias is vagyok, apam is neha kotekszik velem, mit tegyek? Gondolkoztam mar butasagokon, csak nem vagyok eleg biztos, hogy annak olyan hatasa lesz, hogy ram is felfognak figyelni.

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia^^)

Először is jó lenne az életkorodat megtudni.

Másrészt pontosan miért piszkálnak?Édesapád miért kötegszik veled?Mit szeretnél tenni hogy rád is figyeljenek?


Én jelenleg 16 éves vagyok visszahúzódás srác aki utálja a nagy közösséget nem szeretek a középpontba állni.

Én úgy figyeltettem fel magam kicsit extrémebb külsőre váltottam ezenkívül próbáltam többet beszélni így fejlődik a beszélgetési képességem és jobban eltudok hülyülni másokkal..

2013. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg 15 vagyok és lány :) Én is megértem, hasonló a helyzetem mint neked. Írhatsz privit ha gondolod :) Amúgy igen tényleg írd le bővebben mi a gond.
2013. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom milyen...

írd le részletesebben mi a gond.

2013. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
írd le részletesebben mi a gond egyébként nekem is volt hogy a barátaim kiközösítettek hány éves vagy azt is jó lenne megtudni
2013. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!