Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy ne őrüljek...

Mit tehetnék, hogy ne őrüljek meg a magánytól?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.

Sosem voltam társasági ember, inkább magamnak való, szürke kisegér. Ennek ellenére az általános iskolában, és utána a gimnáziumban is volt olyan barátom, akiért tűzbe mentem volna, és viszont.


A gimnáziumi barátság 10 évig tartott, idén szakadt meg végérvényesen, miután megtudtam, hogy a barátomnak tartott lány elárult.

Párkapcsolatom nincs.


Édesanyámmal élek, de úgy érzem, hogy kilométerek választanak el minket egymástól. Próbálok vele kommunikálni, de nem érzem azt, hogy lenne rá igény.


Van munkám, egészséges vagyok, mégis úgy érzem, hogy szépen, lassan beleőrülök ebbe a magányba.

Reggel felkelek, elmegyek dolgozni, hazajövök, elvégzem a házimunkát, tornázok, és olvasok kb éjfélig. Aztán kezdődik az egész elölről.


Sokszor érzem azt, hogy velem van a baj, hiszen oka van annak, hogy egyedül vagyok. Amikor megkérdezem a családomat, hogy mi a gond velem, akkor az a válasz, hogy semmi.


De én ezt nem hiszem el...nem ok nélkül vagyok egyedül.


Kérlek segítsetek.

Köszönöm



2013. jún. 4. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj úgy, mintha most költöztél volna külföldre. Ilyenkor egy átlaglány beiratkozik egy nyelvtanfolyamra és egy edzőterembe, vagy uszodába, mintkét helyen lehet barátkozni. Odrásznál, vagy kozmetikusnál várakozás közben szintén lehet ismerkedni. Ha már van kivel, akkor el kell kezdeni ide-oda eljárkálni, beülni kávézni, vagy hétvégén táncolni menni... egyszerűen ragadnak az emberek, csak ki kell mozdulni otthonról, senki nem fog becsöngetni, hogy "lakik itt egy normális lány, akivel barátkozni lehet?"
2013. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Tessék valami hobbit keresni és kimozdulni!

Pl ott a lovaglás nagyon jó közösség alakulhat ki, vagy kezdj táncolni, vagy hobbi csoportokba járni, így lehet szert tenni egy baráti ismerősi körre, akikkel el lehet menni néha vásárolni, beülni egy kávézóba, moziba menni stb. Vagy legyen kutyád vagy más állatod, és egyből közelebb kerülnek az emberek.

Párkapcsolatért meg tenned is kell. Pasizni bárhol lehet, akár egy boltban is, leszólítasz egy srácot, hogy szerinte mivel lehetne feldobni egy adott receptet. Ilyenkor legyél laza :D

2013. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A legjobb megoldás a magányra szerintem, a sport. Nem csak azért, mert visz egy kis színt és izgalmat a hétköznapjaidba, hanem szerezhetsz új barátokat, különféle emberekkel ismerkedhetsz meg, új dolgokat fedezhetsz fel magadban, és a siker mindig jó érzés. Nem muszáj komolyan venni, elég ha hobbi szinten csinálod.
2013. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
hát én kondi terembe járok (mondjuk fiú vok ) viszont ott lehet ismerkedni azért, viszont ha rá szánod magad, hogy elmész kondizni akkor bizony elötte nézz utána mit hogyan kell csinálni, mert könnyen nevetség tárgyává lehet válni. De végülis sok más hobbi van ami hasznos még ezen kívül és ahol "társaságibb" életet élhetsz! legyen egy hobbid ami hasznos én is csak ezt tudom tanácsolni! ha esetleg kondi terem mellett döntesz nyugodtan írhatsz privit lehet tudok segíteni egy két dologban, vagy pár kérdésedre válaszolni.Sok sikert!:D
2013. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz társaság hogy elmenj egy bármilyen szórakozóhelyre. Legjobban akkor lehet ismerkedni ha egyedül odamész egy fiatalos beülős helyre mondjuk és látják hogy egyedül vagy, tuti lesz társaságod hamarosan. Én is csináltam ezt, beültem meló után egy kocsmába olvasni. Aztán mindig odajött valaki, a végén már ismertem ott mindenkit.

Ha barátokat akarsz tenned kell érte. Másképp nem megy. Én sem vagyok társasági ember, beszélgetni sem tudok igazából mert csendes vagyok, inkább mások dumáját hallgattam mindig csak. Csinálj valamit, ne csak otthon legyél.

2013. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jókat írnak a felettem lévők. Én csak azért kommentelek, mert hasonló cipőben járok, és követném a kérdést. :)
2013. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt is ismerkedhetsz, ha beszélgetni szeretnél valakivel. Nagyon jó dolgok sülhetnek ki belőle. Én is itt ismertem meg az egyik jó barátnőmet :)

24L

2013. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
62%
járj társaságba + diszkóba
2013. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy fürdőt.
2013. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
o.O
2013. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!