Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » NAGYON SÜRGŐS MÁR NEM AKAROK...

NAGYON SÜRGŐS MÁR NEM AKAROK ÉLNI?

Figyelt kérdés

Utálom az életem.. Úgy érzem nem kellek senkinek. Nincsenek barátaim, osztálytársaim utálnak, én is öket. Suliban mindig egyedül vagyok, ez az ofőnek is feltűnt és szóvá is tette.

Ha az utcán sétálok úgy érzem mindenki engem néz és néha hallom ahogy röhögnek rajtam.

Van hogy ott helyben csak el akarok süllyedni..

Ha hazamegyek se jobb a helyzet, ott szüleimmel meg tesómal megy a vita.

Nem bírom tovább, minden csak egyre rosszabb. Gyűlölök felébredni mert tudom mi vár odakint.

Úgy érzem már tényleg nincs miért élnem.. Az öngyilkosság is megfordult már nem 1x a fejemben.

16


2013. jún. 5. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a suli van, meg az otthon. Nincs valami hobbid? Találj egyet, amit szeretsz, járj különórára, tegyél valamit magadért, és ne másoknak akarj megfelelni, azt úgysem lehet. Gondold végig, hogy miért nincsenek barátaid, mi lehet az oka. Lehet te sugárzol valamit kifele, ami miatt nem közelednek. 16 évesen lehetnek hullámvölgyek az ember életében, nem szabad feladni!
2013. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Fel a fejjel, biztos van egy-két ember aki szimpatikus, legyen az tanár, egy vki a suliból, különfoglalkozásról! Legyél többet a szabadban, kezdj el mozogni, új hobbi csodákra képes, kezdj el beszélgetni vkivel, nem baj ha sokan szemetek veled, mert biztos lesz egy két ember, aki kedves, és talán barátkoznátok. Tudom, h 16 évesen nehéz lehet, főleg pocsék emberek között, de hidd el, érdemes pozitívan gondolkodni!
2013. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

az önkritikádon kéne változtatnod.

próbáld megismerni önmagad. vannak erősségeid? hogy állsz az emberekhez, a világhoz? mit szeretsz csinálni? mi érdekel? vannak terveid, mik?

a szüleid hogy nevelnek? dicsérnek vagy szidnak? ha rosszat teszel, megbüntetnek?

mert ha folyton csak szidnak, és büntetnek, akkor emiatt is lehet kevés az önbizalmad...

az emberek szeretik bántani azokat, akik csendesek, én is ilyen vagyok.

de megismertem magamat, és egy kicsit másképp állok magamhoz, velem is ugyanez volt, egy barátom se volt...

pl. szeretek rajzolni, filozofálni.

és én se szeretem az osztálytársam. ;)

ismerd meg önmagad!!

2013. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el edzeni. Mikor majd akkora muszklijaid lesznek, mint atom, teljesen mindegy, hogy hogy öltözöl!

Fosni fognak!

2013. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ugroggy
2013. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 orchidea3 válasza:
ne csak a negativumokat lásd! az élet nehéz de gyönyörű is tud lenni ez mind rajtad múlik!te alakitod az életedet!keress vmi hobbit,foglald le magad találd meg azt ami neked örömet ad!biztos van vmi,sport(levezethetnéd például a feszültséget),kézművesség,állatok.... és biztos lennének barátaid ,lehet te vagy túl zárkózott!vagy keresd fel az iskolai pszichológust,ez nem szégyen vagy betegség ne fojtsd magadba az érzéseidet!
2013. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el egy szakemberhez ( pszichológus, pszichiáter), vagy próbálj beszélgetni valakivel erről. Kérjél segítséget, mert nem hiszem, hogy ezt egyedül meg fogod tudni oldani! Ha meg már gondoltál öngyilkosságra, akkor mindenféleképpen.
2013. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
járj vmi szakkörre oda hasonló érdeklődésű emberek járnak mint te, beszélgess neten , próbálj meg otthon legalább te ne vitatkozni
2013. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Oh.Mintha magamat hallanám.16 éves vagyok én is és velem is ez ahelyzet.Nem fogod elhinni hogy év végére hogyan javult meg minden.Lóherét kerestem az utcán.(mostanában rengeteg van) És találtam 7 db 4 levelűt.Hát..kívántam.És BEJÖTT :)
2013. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!