Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztetek már így?

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés

...hogy kicsúszott a kezetek közül az irányítás?

...nem tudtátok merre, s hogyan tovább?

...hogy senki nincs veletek?

...hogy nem tudtátok mihez kezdjetek?

...csak azt, hogy most nagyon rossz, minden, mindenki ellenetek van és semmi sem sikerül jól?

(Nem tudom mihez kezdjek. Kaphatnék egy-két bátorító szót?)


2013. jún. 6. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
szívesen adok tanácsot ha kell. Ha gondolod írj priviben. Mindenre van megoldás és az irányítás csak annak esik ki a kezéből, aki vagy nem tudja mit akar, vagy nincs tisztában a megoldási lehetőségekkel.
2013. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem már így. Ennél már csak jobb lehet és lesz is!

Sírd ki magad és utána emeld fel a fejed. Nézd, milyen szép a világ.

2013. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni. Most is hasonlo helyzetben vagyok. Idovel minden rendezodni fog. Vagy beszelj valakivel ez ugyben (gondolom nem akarsz, ezert is neten kerdezel...), vagy idd le magad egy este es pityregjel, de masnap huzd ki magad es gondolkodj hulyesegeken ha lehet.


Szedd magad ossze es ne add fel!

2013. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"...de masnap huzd ki magad es gondolkodj hulyesegeken ha lehet. "


NE gondolkodj hulyesegeken...


bocsi elirtam

2013. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs senki akivel megbeszélhetném a problémáim. Az elmúlt időkben előfordult, h megittam 1-2 pohárral a problémákra és próbáltam kikapcsolni, de ez csak ideiglenes, sajnos, meg hát nem akarok 25 évesen piafüggő lenni, mert a párom néha nagyon bunkó velem és a jövőm is kilátástalan.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 6. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem így! Ugyanilyen volt a párom, semmit nem segített! Olyan depresszióm volt, hogy tanítani lehetne!


De végül mégis ő oldotta meg a dolgot. Mert szakított velem. Ami akkor összetört, és a helyzetem még sokkal kilátástalanabb lett. DE kvázi sokkterápiaként működött (álmomban nem gondoltam, hogy képes lesz erre, hiszen pontosan tudta, hogy se munkám, se lakásom). Néhány napig össze voltam törve, de a depresszió és vele ezek a gondolatok elmúltak. Most már azon gondolkozom és dolgozom, hogy megoldjam az életem.


Ne aggódj, mindent mindig meg lehet oldani, mindig van tovább! Csak keresd kitartóan, és meg fogod találni! :)

2013. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlen maradtál most magadra, sokaknak van ilyen időszak az életében. Gondold azt, hogy ez most érted van, annak ellenére, hogy nem könnyű. Lehetőséged van picit befele fordulni, hogy tisztába legyél önmagaddal. Amint jóban vagy magaddal, szereted magad, ezt az egész problémakört elfelejtheted. Tegyél meg dolgokat magadért, ne várj másra. Takaríts ki, menj el fodrászhoz, főzz magadra, ezek apróságok, de közben fontos vagy magadnak. Amint lenyugszol, és elfogadod, hogy most egyedül vagy, tudsz azon gondolkodni, hogy mihez akarsz kezdeni, kitűzheted a céljaidat. Nincs senki ellened, ezt most te kreaálod, ugyanezzel az erővel kreálhatod majd az ellenkezőjét is.
2013. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én kb. mindig így érzek :)
2013. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,volt amikor így éreztem,mostanában elég ritkán...
2013. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Állandóan.
2013. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!