Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen annyira fáj, hogy...

Egyszerűen annyira fáj, hogy megemésztem magam! Nagyon hiányoznak, nem bírom ki! Nem akarok élni! Hogy kompenzálhatnám a hiányukat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves vagyok, kollégista. Kilencedik osztályos voltam idén, és imádtam az életem. Rengetek barátra tettem szert, sok IGAZ barátra, mind az osztályban, mind a koleszban. Nap, mint nap láttam őket, velük éltem, együtt hülyültünk, ők lettek a mindeneim. Ám az öröm visszanyalt. Jön a nyári szünet, ahol nélkülöznöm kell őket, és nem fogom kibírni. Már most naponta többször krokodil könnyeket hullatok, mert szörnyű belegondolni, hogy 78 napig nem találkozom velük. Eredeti lakhelyemen semmi és senki nincs, ami megfogna, utálok itt élni. A családommal hihetetlen rossz viszonyba vagyok, pénzünk nincs arra, hogy én mindennap utazhassak a barátaimhoz. Itthon nincs egy barátom se, ott meg ott van mindenem. Egy hét, és egy hosszú búcsút kell tőlük vennem. Mit tehetnék, hogy nyáron a hiányuk ne legyen ilyen nagy? A facebook egy dolog, az előtt sem ülhetek egész nap. Annyira fáj már most. Tudom, hogy nagyon melegesnek látszik, de ez vagyok én, nem szégyellem, hogy vannak tiszta érzéseim. Ők a családom, velük szeretném tölteni minden időm, de nem megy. Hogy bírhatnám ki ezt az időt. Meg fogok őrülni még jobban, utálom!


2013. jún. 7. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Csinálj valami kreatívat. Én utáltam a kollégiumot, tele volt szerencsétlen idiótákkal.
2013. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nos ha személyesen nem tudsz velük találkozni anyagi okokból kifolyólag, akkor nem gáz ha egy-egy nap hosszú órákat töltesz a gép előtt, mert ott akár szemtől szembe is láthatod őket webkamera segítségével pl.. Nem az igazi, de így mégis látod őket.. Telefonálj velük sokat, viszont ne te hívd őket állandóan.. Sőt, ha ennyire jó barátaid, elmondhatod nekik, hogy hogy álltok otthon, viszont szeretnéd őket látni, hátha ők veszik a fáradtságot és leutaznak hozzád.. Tudom még javasolni a postai úton történő levelezést is - bár erre nem mindenki vevő.. Végső soron pedig, bár még elég fiatal vagy, de szerintem ma már megoldható a nyári meló, szóval kereshetnél és akkor lenne pénzed utazni.. A lényeg, hogy a megoldásokat keresd és ne azon keseregj, hogy milyen hosszú ideig nem látod majd őket, bár maximálisan megértelek, mert fél éve nem láttam a legjobb barátom.. Szóval ragadj meg minden alkalmat, hogy kapcsolatot tudj velük létesíteni, lehet, hogy nem találkoztok majd (olyan sokat) de hidd el, hogy az is nagyon jó érzés ha beszélni tudtok majd egymással.
2013. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De itt nem, van három ember akiket különösen szeretek. Sokkal jobban, mint a családomat sajnos. És rettegek a nyártól. Utálni fogom! És milyen kreatívat? Nem fogom kibírni. Olyan hamar elment ez az év, a nyár meg biztos lassú lesz. itthon nincs egy barátom se, nincs mit csinálnom, nem bírom ki már most.
2013. jún. 7. 20:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmi bánat miatt voltam tavaly ugyanígy, kiszámoltam a napokat, hogy úristen, 80 nap nélküle, és úgy ment el a nyár, hogy visszaszámoltam.. ha tényleg annyira bírjátok egymást, és jóban vagytok, nem létezik, hogy ne tudnátok összejárni. ők is megnézhetnek téged (egyébként miért, milyen messze laktok ti, osztálytársak?), esetleg ott is tölthetsz egy-két hetet valamelyik barátodnál. vagy, ha tényleg minden kötél szakad, szerezz valami nyárimunkát, azzal lefoglalod magad. tavaly, mikor 8 órákat lehúztam a mekiben, este örültem, hogy éltem (ezért hagytam mondjuk ott 2 hónap után), eszembe sem jutott sajnálkozni dolgokon.
2013. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én lány miatt voltam így, konkrétan vágtam a centiket. :)

Túl lehet élni. Néha sz@r dolog jön, néha jó.

2013. jún. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy annál jobb lesz szeptemberben visszamenni. Ezt elhiszem, de addig mit csináljak? Most keddig szünetem van, mert szerdán év végi vizsgám van(ez a gimim hülyesége), és már most annyira rossz belegondolni, hogy egy csomó ideig nem látom őket, már most fáj és egyenesen rettegek. Mivel lehet a legjobban elütni az időt nyáron, hogy ne kelljen 10 percenként az órára nézni? Segítség!
2013. jún. 8. 11:26
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Tanulj meg egy nyelvet. Na?

Rajzolj valamit. Add be valami versenyre. No?

Szerezz muszklikat.

2013. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Megvan! Fogj egy darab deszkát és ragaszd rá a legjobb barátod fotóját! Aztán vidd be a szobádba és beszélj hozzá, mintha ott lenne! Ha nincs fotó, csak rajzolj egy fejet!

Ez kreatív munka is, képzelőerő is kell hozzá, és a barátaidat is visszakapod! Voilá!

Várom a 100% hasznos szavazatot!

2013. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire utálsz otthon lenni, próbálj valamit tenni már MOST annak érdekében, hogy később minél előbb elköltözhess.


A nyelvtanulás pl. jó ötlet. Elhiszem, hogy nehéz úgy, hogy hiányoznak a barátaid, és nincs, aki támogasson, de tényleg beszélhettek minden nap az interneten keresztül.


A lényeg, hogy olyan elfoglaltságot találj magadnak, amiről tudod, hogy azért csinálod, hogy később velük lehess. A nyelvtanulás ezért jó példa. Vagy egy emelt szintű érettségire készülés, olvasás.


Sajnos ennél jobb megoldás nincs, mivel nem költözhetnek le veled... Kitartást.

2013. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amit a 4. válaszoló is írt, szerintem az a legjobb megoldás. Meghívod 1 vagy 2 barátnődet 2-3 hétre aztán utána te lennél náluk pár hetet. Ez anyagi szempontból sem olyan megterhelő.
2013. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!