Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Mi lehet az oka hogy a 43 éves nagybátyámnak még életében nem volt barátője?

Állandóan engem idegesít,hogy lehetne segíteni rajta ??

Keress kérdéseket hasonló témákban: nagybácsi, barátnő, idegesítő

2013. jún. 10. 13:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Akinek 43 év alatt nem sikerült, az - bár nehezen mondok ilyet - reménytelen eset. Egyáltalán akar társat találni?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2013. jún. 10. 13:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom...

De a nőket elég gyakran szídja...amiből már nekem van elegem :/

# 2/11Időpont 2013. jún. 10. 13:09 Privát üzenet
És barátja sincs, akiről esetleg nem is tudsz?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2013. jún. 10. 13:24 Privát üzenet
MRC31 nevű felhasználó válasza:

Ha szidja a nőket akkor minden bizonnyal volt barátnője csak nem tudsz róla. Mélységesen csalódhatott. Talán azért mert az illető jól kihasználta. Úgy tudsz segíteni rajta, hogy hagyod, hogy ő döbbenjen rá arra, hogy hozzá nem illő nőbe szeretett. Ennél többet szerintem ne, mert ez az ő dolga.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2013. jún. 10. 13:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezzel arra akarsz célozni,hogy esetleg meleg ???:O

Csak nem...

# 5/11Időpont 2013. jún. 10. 13:27 Privát üzenet

Csak a csalódásai miatt szidja a nőket, de ettől még nem biztos egyáltalán, hogy volt barátnője valaha is. Egyébként legtöbb esetben antiszociális jellem, vagy más mentális betegség az oka.

Pszichológust ajánlom.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2013. jún. 10. 13:40 Privát üzenet
Gondolom a nagybátyád még idejében rájött arra, hogy a nőkkel csak a baj van.Valahogy neki adok igazat...

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2013. jún. 10. 13:55 Privát üzenet

Ha sikerült rájönni a megoldásra, akkor engem is érdekel az eredmény, mert én sem találok barátnőt magamnak. 32/F

Egyébként az a véleményem, hogy aki 43 évesen sem talál magának barátnőt, valószínűleg megakadályozzák benne. Mennyi köze van az üzletnek a magánélethez? Van munkája? Milyen a külseje? Milyen ember valójában? Nem biztos, hogy tehet róla. Ha valaki ismeri ezt a világot, akkor tudja, hogy van egy tiltás benne. Túlnépesedés miatt tiltva van. Én úgy látom, hogy elszigetelődés politikája folyik Magyarországon, de nem ajánlom, hogy a kormányhoz forduljon segítségért. Elszigetelik egymástól az embereket valamilyen szellemi szempont alapján. Ez zajlik most.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2013. jún. 13. 19:08 Privát üzenet
Az is lehet, hogy szimplán csak nem akar barátnőt.Megelégszik alkalmi kapcsolatokkal(prostik,sima egy éjszakás kalandok).

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2013. jún. 16. 11:45 Privát üzenet
ne pontozzatok le azért, amit írni fogok, mert nem rossz szándékból írok, de volt olyan eset az ismerőseim körében, hogy detto ugyanez volt a szitu, próbáltuk összeboronálni egy csajjal, de nem tetszett neki, pedig úgy nézett ki, hogy lány létemre is azt mondtam volna hogy hú.. később kiderült, hogy meleg és azért volt a nőkkel szemben ilyen.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2013. júl. 20. 03:12 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan mondhatnám meg tapintatosan nagybátyámnak, hogy szeretném a részem az örökségből?
Kérdésem. A nagybátyámnak a feleségének az anyja az nekem kim?
Van valami ötletetek milyen kézzel készített ajándékot adhatnék a nagyimnak, nagybátyámnak és anyukámnak ami hasznos is? Vennék én ajándékot de.
Az apám testvérének (nagybátyámnak) kije az én lányom?
A nagybátyámnak kije a testvérem lánya?
50. születésnapra milyen ajándékot tudnátok javasolni? Nagybátyámnak kellene aki motoros figura volt egész életében és az is marad :D

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!