Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még valaki ilyen helyzetbe...

Van még valaki ilyen helyzetben, mint én?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg, hogy 19 éves vagyok. Nincsenek barátaim, sosem jártam szórakozni, rossz tanuló vagyok, már rég feladtam a céljaim. Nem tudok sehová beilleszkedni, nem merek megszólalni, a családommal sem jövök ki. Sosem volt barátom, nem is hiszem, hogy lesz. Csúnya vagyok és kövér és még buta is. A suliba, mikor jártam mindenki bántott az osztályba, sosem tudtam megvédeni magam. Egy senki vagyok, semmiben nem vagyok és senki nem szeret. Nem tudok ezen változtatni. :(
2013. jún. 10. 17:17
 1/3 A kérdező kommentje:
És még az anyagi helyzetem is rossz. Illetve mindenki azt mondja, hogy egy kuka vagyok. Beszélgetni meg nem merek, sokszor elsírom magam emiatt. Miért is élek én?
2013. jún. 10. 17:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Te még annyira fiatal vagy! Meg kell találnod önmagad, letisztáznod hogy ki is vagy te (mert úgy tűnik, fogalmad sincs, de ez a te korodban normális) ezután azt veszed észre, hogy a dolgok szépen változni kezdenek. Ezen szerintem mindenki átesik, ne keseredj el!

Még rengeteg időd van "kiforrni".

2013. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem épp ilyen helyzetben vagyok,de elég hasonló,szívesen meghallgatlak,ha akarod.
2013. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!