Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi kedvem élni, magányos...

Semmi kedvem élni, magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Egy kicsi faluban élek. Reggel felkelek, bár nem tudom hogy miért, elindulok a buszhoz és a suliban meg félek. Igaz vannak ott is haverjaim de mégsem érzem jól magam. Egyszerűen nincs célja az életemnek, nincs miért küzdjek. Nagyon hiányzik nekem valaki, egy barátnő aki mindig ott lenne mellettem. Most egy óriásit estem pofára, 2 éve beszéltem az 1ik lánnyal mikor rávettem magam, hogy megkérdezzem, akar e kapcsolatot. Ő a tanulást választotta, én meg is értem, de elég sokat játszott az érzelmeimmel. Eldöntöttem hogy többé nem beszélek vele, de nagyon nehezen bírom. Mikor még volt egy kis remény, olyan boldogan keltem fel, és vártam, hogy beszéljünk. Annyira hiányzik valaki, komolyan én ezt így nem bírom. Semmihez sincs kedvem. Igen, elgondolkodtam már az öngyilkosságon is, tudom nagy hülyeség. Rájöttem hogy nem szabad itt hagynom a szüleimet. Sokat is csalodtam már lányba. Én azthittem hogy egy lánynak elég ha tiszta szívedből szereted, ott vagy mellette és mindent megteszel érte, de nem, nem így van. Most beleestem egy mély gödörbe és nem tudom hogyan tudnék kimászni. Nagyon rossz így, minden napom monoton. Régen szerettem játszani a gépemen, de már az is unalmas, unalmas minden. Hogyan változtassak? Örülnék ha ti is saját tapasztalataitokat osztanátok meg velem. Köszönöm

2013. jún. 15. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Amikor nekem volt 17 évesen ilyen rossz passzom én elkezdtem kondizni és nem kox-al hanem natúran napi 1 óra kondi futás,fekvőtámasz foci!

Te is keress valamilyen elfoglaltságot ami leköt!

2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
Hát az öngyilkosságot felejtsed el mert senki nem ér annyit, és ha nem akarsz rosszat a családodnak akkor nem leszel az.... keress valami új hobbit ami érdekel is vagy menj el bulizgatni és mindenbe csak a jót keressed ne a rosszat.... :)
2013. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát figyu,az öngyilkosság már nekem is eszembe jutott,de szerencsére rájöttem,hogy azzal semmit sem érnék el.

Amúgy próbálj meg keresni valami hobbit,fuss,biciklizz,pl. lehetne a célod kockahas,vagy járj el bulizni,tuti hamar összeismerkednél pár jó arccal! Vagy járj el focizni,vagy valamilyen küzdősportra,az emberek az esetek 90%-ban kedvesek,és nagyon befogadóak ilyen helyeken! :)

Utána már megbeszélhetnéd velük,hogy elmentek bulizni,kirándulni,kajálni,stb.

2013. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésedre, de én is ugyanígy érzek... 18/l
2013. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Próbálj meg kitalálni valami új hobbit az jót tesz!Nekem is az segített amikor rossz passzban voltam 2 hónapja!

17/F

2013. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
nem vagy egyedul
2013. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen beleszerettem egy lányba és sokáig azt gondoltam, talán én is bejövök neki. Elmondtam neki, de hát ugye tévedtem. Ő csak mit barát érdeklődik irántam. Gondoltam nincs minden veszve, lehet ezen változtatni, de ekkor a leányzó se szó se beszéd elköltözött 17000km-re.

Persze ezután jött a feketeleves. Egy hét alatt 5 kilót fogytam, nem ettem semmit, inni is csak azért, mert tudtam mi lehetne a következménye, voltam már korházban régebben. Hónapokig 2 és 3 óra közti mennyiséget aludtam, akkor is rémálmaim voltak. Hamar előkerült az öngyilkosság is mint gondolat. Engem nem tartott volna vissza a család, valahogy nincs olyan jó viszonyunk...

De mindig mondják a legaljáról csak felfelé vezet az út, velem se volt másképp. Megismerkedtem egy lánnyal, aki azóta a legjobb barátom lett. Elmeséltem neki mindent, azóta kölcsönösen segítjük át egymást a nehéz időszakokon.

Elkezdtem sportolni is, az nagyon sokat segített, mindenképpen ajánlom. Beszélj valakivel erről, ha mást nem, névtelenül akár velem.

Így utólag örülök, hogy megtörtént velem, ez volt a nagy vízválasztó az életemben. Bár egyébb mellékhatásként a mai napig nem bízom az emberekben, de ez volt az a dolog ami miatt felnőttem. A lány azóta visszaköltözött, és a mai napig nem tudja akkor mit tett velem.


Talán nem ez az a válasz amit keresel, de tudd, sosem vagy egyedül. Beszélj a barátaiddal, családoddal és sportolj valamit. Járj emberek közé! Közhelyes lesz, de az idő segít majd :)

18 f

2013. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Új-Zélandra költözött.
2013. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Menj el egy tanfolyamra, tanulj valamit. Valamit ami érdekel - főzést, számítógép szerelést, kőműveskedést, gyógynövény ismeretet vagy mit tudom én. A neten lehet találni egy csomó dolgot.Vagy menj el egy szervezett túrára, vagy vízitúrára.
2013. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Teljesen megértelek. Én is céltalanul élem az életem már évek óta. A barátom elhagyott...Ja és barátaim meg nincsenek.

Az öngyilkosságon már szinte minden nap töprengek. (természetesen nem vagyok hozzá elég bátor)

Amúgy írtad hogy hiányzik neked valaki. Nekem is. De nem konkrét személy. Csak valaki akiről tudom hogy OTT van valahol de nem találom. :( (elég beteges)

Egész nap szinte a gép előtt ülök. Halálra unom magam.

17/L

[merre laksz? nem muszáj pontos helyet írnod]

2013. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!