Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nincs kedvem...

Mit csináljak ha nincs kedvem már élni se?

Figyelt kérdés
Főleg most, hogy nyár van és már el se tudom erről vonni a figyelmem. Mindig csak alszok inkább, azzal is telik az idő. Eddig legalább ott volt a suli ami elvonta a figyelmem mindenről. Barátaim nem nagyon vannak. Reggel mikor felébredek akkor fel se akarok kelni. Nem tudok mit csinálni semmihez sincs kedvem. Legszívesebben megölném magam...:S

2013. jún. 16. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Találj magadnak egy hobbit, vagy bármilyen kisebb-nagyobb életcélt, mert semmi sem hozza vissza jobban az életkedved annál, mint amikor van egy célod, amiért küzdesz, és élvezed.

Nekem ez az ökölvívás, neked lehet bármilyen sport. És ott meg barátokat is szerzel :)

2013. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ha sportról van szó akkor nagyon béna vagyok, az életcélom úgyse jönne össze, mert eddig még soha nem jött össze,:S hobbit meg nem tudok kitalálni semmit:S
2013. jún. 16. 02:04
 3/11 anonim ***** válasza:

fiú/lány vagy ? hány éves vagy ? itt a nyár ilyenkor el lehet menni pl bicajozni nem tudom hol laksz ,de fedezd fel a várost vagy falut én pl szeretek egyedül tekerni csak úgy nem tudom hova + meddig csak megyek azt ha úgy érzem akkor visszafordulok és hazamegyek ,ha kertes házba laksz akkor lehet kertészkedni ,vagy vegyél egy függőágyat azt abba feküdj én egész nap el tudok lenni egy függőágyban


"Legszívesebben megölném magam"


és az miért lenne jó? tudod te mennyibe kerül 1 temetés ? inkább vegyél függőágyat ,vagy 1 bicajt az olcsóbb

2013. jún. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem nem tudom, hogy mennyibe kerül egy temetés még amúgy se voltam soha egyen se de ha meghalnék már nem számítana a pénz, nem nekem kellene azt fizetni:)
2013. jún. 16. 04:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha foglalkoznál valamivel. Pl. tanulsz valamit, ami érdekel, fát ültetsz, úszol, rajzolsz, faragsz, süteményt sütsz, kertészkedsz, elmész egy erdőbe (és vissza is jössz, nem úgy mint a japánok...) történelmi regényeket is olvashatsz, tarthatsz állatokat stb. Evés közben jön meg az étvágy, élni kell, ahhoz, hogy szeress élni. Mindenkinek vannak olyan napjai, amikor mindenből elege van, elveszti a munkáját, kiközösítik, elhagyja a párja, rá se bír nézni a szüleire, stb. de ha önmagad nem akarsz boldog lenni és megteremteni a saját boldogságod, akkor senki nem fogja ezt megtenni helyetted. Én is épp úgy érzem magam, mint te. De nincs kedvem a betonon "placcsanni" vagy egy kötélen aszalódni, amíg rám nem találnak. Találj ki te is valamit. Az nem baj, ha mások utálnak. Elég ha te szereted magad, akkor találni fogsz embereket, akik szintén szeretni fognak téged.
2013. jún. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha konkrétan leírnád a hiba okát, hogy miért érzed ezt, lehet, tudnánk segíteni. Így kicsit nehéz.

De így látatlanul, ha valamit mozognál, sportolnál, az biokémiailag olyan anyagokat szabadítana fel, ami miatt ezt nem éreznéd.

És akkor nem is aludnál olyan sokáig, nem lenne túl alacsony a vérnyomásod. :-)

Fogalmazd meg inkább, mitől érzed ezeket. Szülők miatt, a külsőd miatt, hogy nincs párod, rossz helyen élsz, stb...?

2013. jún. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát azért nem akartam ide leírni, mert ha véletlen elolvasná az akiről van szó akkor lehet rájönne, hogy ő az...:S
2013. jún. 16. 12:25
 8/11 anonim válasza:
Én is ígyvagyok, rettegek hogy mit fogok csinálni egész nyáron..
2013. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso pajtasnak:


rengeteg dolgot csinalhatsz, ne befolyasoljon, hogy masok mit csinalnak, vagy mire van lehetoseguk. Segits a csaladodnak, fozesben, takaritasban, keress nyari munkat vagy biciklizz, legyel levegon, keress egy nyugodt helyet, olvass, hallgass zenet, tanulj valamit, ami erdekel.


Amikor bekoszont a nagybetus elet es nyaron is dolgozni kell minden nap, akkor dobben ra az ember, hogy milyen jo lenne ket es fel honapig szabadnak lenni.

2013. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lolsanya válasza:
Menny ki a hely sportpályára! Ott nem számít , hogy tudsz focizni vagy sem csak rúgjátok a labdát és kész!!! Ott szerezhetsz sok barátot (barátnőt is ;)
2013. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!