Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki elfordul tőlem, nem...

Mindenki elfordul tőlem, nem bírom már tovább ezt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mivel elég gyatra helyen élek, egy faluban ahol elég idióta fiatalok vannak, és korábban elkezdtek rólam pletykálkodni, már minden fiatal hallotta rólam itt azt a pletykát, a településemen esélyem sincs barátokat szerezni.

A városban, ahova iskolába járok, ott sincs túl nagy szerencsém, akárkivel próbáltam eddig barátkozni, elfordult tőlem, volt olyan is aki tök átvert csakhogy lerázzon.

Mostanában, meg eddig is, egy csomószor próbáltam interneten haverkodni, ismerkedni, az érdeklődési körömmel kapcsolatos oldalakon, de ott is leráz mindenki, nem szívesen válaszol, vagy 1-2 beszélgetés után elege lesz és már nem akar beszélgetni.

Már nagyon rosszul esik, hogy ennyire nem vagyok jó semmire, senkinek, mindenki elfordul tőlem, mindig én vagyok a nyomorék, akit ki kell közösíteni. Nem hagy már egyáltalán nyugodni a gondolat, és ezekután már alapvetően feszülten állok oda az emberekhez, attól tartva hogy ő is nyomoréknak fog nézni.

Hogyan szerezzek ismerősöket, barátokat? Így nem lehet élni, mert igazából minden tevékenységhez kéne egy másik ember, egy barát, hogy igazán jó lehessen, és persze tv-t nézni meg sportolni meg ilyeneket lehet egyedül is, de társakkal sokkal jobb. A társak hiányoznak az életemből.

A jövőmet is kilátástalannak érzem teljesen, gimnáziumba járok, azt se tudom hova tanuljak tovább majd, és hogy hogyan lesz nekem állandó munkám felnőtten, és mikor, hogyan tudok itthonról végre elköltözni, amit minél előbb szeretnék.


2013. jún. 16. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mit pletykalnak rolad?
2013. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
ha gondolod ird meg uzibe
2013. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ez lesz az első válasz, most ez nagyon nem lényeges, inkább a kérdésre kérnék válaszokat.
2013. jún. 16. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Na ezért fordulnak el tőled!

Te nem tudod a megoldást, és aki segítségképpen több információt szeretne kérni, hátha abból le lehetne szűrni a választ azt meg kvázi elhajtod...


Nézd meg ezt és old meg a problémádat ahogy tudod!

http://www.youtube.com/watch?v=30KaS-IN4ME

2013. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd alapvetően mindenki képmutató. Mindenki pletykál mindenkiről...

Ezen kívűl vannak tényleg irritáló személyiségek is. Nem tudhatjuk, hogy benned mennyi a hiba. Ezt neked kell tudnod. Ha pedig tudod, hogy mi az, ami zavaró benned, azt nyomd el mélyen és ne mutasd ki mások felé. A szebbik arcod vedd elő, mosolyogj és menőzz.

Aztán majd kialakul valami...

2013. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!