Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért vagyok ilyen szerencsétlen?

Mért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Debrecenbe járok általánosba most voltam 6.-os.Az a gond, hogy nem tudok túl sok barátot szerezni.Van egy fiú haverom, de mivelhogy lány vagyok lánybarátokat kéne szerezzek.Mindketten ki vagyunk közösítve.Ilyenkorban még van ranglétra.És van egy lány akinek jó nagy a foga... Nem is lenne vele semmi gond, mindenkinek vannak ellenségei...Nem is lenne baj, ha nem ő állna ennek a ranglétrának a tetején. Mindig hallom a többiektől, hogy utálják (Annát), de valahogy mikor kérdőre vonja őket csak nem mondják mi bajuk... félnek, az apja rettentő befojásos... hát negyedikbe nem tudtam állni a sértéseit (a k"va anyád mondása hozott ki a sodromból) hát szóval csúnyán nekirontottam megingult az orra vére, de nem érdekelt jól megtéptem ütöttem volna tovább is de Zoli (a haverom) lefogott (egyébként máskor soha nem bántottam senkit mostanáig)szóval azóta kiutálta, gyűlölnek. Nagyon megbántam nem tudom mi ütött belém akkor! Szörnyű amit tettem, tudtam, már akkor tudtam 5 percel később! a lehető legtöbb módon bocsánatot kértem. Ennek az Annának irtó félelmetes apja van, mindig is féltem tőle, de erőt vettem a félelmemen és még mielőtt a lányától tudta volna meg, elmondtam neki. És amilyen félmetes olyan rendes volt. Persze egy kicsit haragudott Anna csak a lánya, de a lányára is haragudott, hogy vérig sértett, azt tudta.Bocsánatot kértem tőle jópofizásból a tanároknak persze mondta hogy semmi baj... de azóta... rémes... de mivel mi az Annájék ellentéteként nem vagyunk elég befolyásosak nem tudok átmenni másik suliba... mivel vidékről járok drága lenne a buszjegy...

#magány #kiutálás #kiköösítés
2013. jún. 16. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ezt a ranglétra-dolgot meg az egyéb maffiafilmekre hajazó dolgokat erősen eltúlzod.

Egyébként mi is a kérdésed?

Miért is baj az, hogy a legjobb barátod fiú? Ja, mert az nem menő? Mi a fontosabb, a barátság, vagy a menőség?

2013. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj igen bocsánat lehagytam a lényeget!

A kérdés végül:

"Már mindenféleképp bocsánatot kértem miért nem lehet megbocsájtani és miért gyűlölnek a lányok?Hiszen őket nem is bántotam!"

2013. jún. 16. 23:28
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem érdekel a menőség!

Az én szemszögemből nézve a z úgynevezett "menők" szánalmasak! És a legjobb barátom Zoli igen! Nem érdekel mit mondanak a többiek, az sem mit gondolnak! És hol írtam hogy le akarom cserélni? Sehol! Én csak azt akarom hogy ne utáljanak! És 1-2 barátnőt!

2013. jún. 16. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még és az osztálytársaid is. Igazi barátokat, barátnőket a középiskolában is lehet szerezni, sőt. Az utálattal meg ne törődj, majd a többiek is rájönnek, hogy felesleges "Annának a fenekét csókolgatni", abból nekik semmi hasznuk nem lesz. Én is ilyen "kiközösített" voltam nagyon sokáig, de mindig volt 1-2 nagyon jó barátom, akikre számíthattam és ez a legfontosabb. Elég az az egy barát is, csak legyen megbízható.
2013. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!