Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon egyedül...

Mit tegyek, ha nagyon egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés
Itt a nyár és én inkább félek tőle, mintsem örülnék neki. Félek, hogy sokat leszek itthon, unatkozni fogok, nem tudok kivel menni ide-oda, bulizni, mert még az a kevés barátom, aki van, sem lesz itthon. Munkám lesz majd, az legalább leköt egy kis időre, de amúgy nem tudom, mi lesz.. Ha sokat vagyok itthon egyedül, depressziós leszek és befordulok, ezt nagyon nem szeretném. Új embereket is szívesen megismernék, csak nem tudom, hogy hogyan. 17/L
2013. jún. 17. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Beszélgetünk privátban?:-)
2013. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress magadnak olyan nyári programot, ahol új embereket ismerhetsz meg! Szakkörök pl. Vagy aerobik? Vagy bármi olyasmi, ahol új arcokkal találkozhatsz.


De tegyél meg mindent, hogy ne ess depresszióba, mert nehéz belőle kikászálódni. Arra meg aztán nagyon ügyelj, hogy ne fajuljon el. :)


Hajrá!

2013. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, bár eddig még egy ilyen felkérésre sem kaptam privátot.


Amúgy foglald el magad valamivel, esetleg kezdj el valamilyen lightosabb online közösségi játékot, járt közösségi eseményekre, olvass könyveket, nézz filmeket, hass, alkoss gyarapíts, s a haza fényre derűl. Vagy keress, szerezz új barátokat, ismerkedj

2013. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lesz a jó ha lekötöd a figyelmed valamivel.. Én pl.: betábláztam már az egész nyaramat és arra fogom használni ,hogy edzek... :) Melózni is akartam ,de egyéb okok miatt nem jött össze a dolog :S Szerintem te is kezdj bele valamibe.. :) És egyet értek avval ,hogy ha egyedül érzed magad , nyugodtan felnézhetsz online közösségi játékokra.. Én is régen úgy ismertem meg egy két embert.(Metin2). Skypon felhívtuk egymást és konferenciába 5-6an beszéltünk és játszottunk ,így teltek az unalmas óráim :D Persze most már nem sok időm akad rá.. 17/F
2013. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit. Azt tedd amit érzel, ne amit "akarsz".. ez elsőre ellentmondásnak tűnik, de nem az.

Az egód azt akarja, hogy élj, bulizz, ismerkedj, de valamiért a lelked egyedül akar maradni. Nem azt mondom, hogy 40 fokban a lakásban kell ülni, és a plafont nézni, de menj el sétálni, akár egyedül, vagy olvass el pár érdekesebb könyvet. Nem kell mindig azt csinálni amit a többiek. Ha most így érzel, akkor ne erőltesd az ismerkedést, jön majd az is.

Használd ki az alkalmat arra, hogy egy picit jobban megismerd önmagad, és a vágyaidat, álmaidat. Ezeken úgysem tudnál gondolkodni egy buliban.

2013. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hali!

Vannak időtöltések műsorok programok csak keresni kell. Könyvtár uszoda, itten lehet megismerkedni fiúkkal is. Az interneten van böngésződ keressél. Ne legyél lusta. Bocs.

2013. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!