Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érezted már rémégesen magányos...

Érezted már rémégesen magányosnak magad, mégis álhatatlanul hittél abban, hogy ennek valahogy vége lehet?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy alapból felismerted, hogy van benned "valami", különleges, emiatt olyan álmaid voltak, hogy lehetsz mindenkinél "jobb", de nem csalodottság, ami ért, hanem aggodsz, hogy nem ért meg senki, talán csak a kishitűséged miatt, vagy tényleg bajos úton jársz, amit még elsem birhatsz így, mintha ahogy az elején képzelted, de főként nem egyedül. Bár voltak emberek, akiket magad mellett éreztél, mégis már bennük is kételkedsz, így mindenben. így ha probálsz is "kitartani", félsz, hogy erőltetett módon nem jó, és néha úgy érzed, hogy minden a legnagyobb rendben, mégis máskor elönt a kétely, hogy mi van ha rossz uton jársz? Főként egyedül.
2013. jún. 17. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Eldöntendő kérdést feltenni nem túl célszerű dolog.
2013. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, igen.

Én is különlegesnek érzem magam, egyéni gondolatokkal.

És ugyanakkor magányosnak is, bár vannak barátaim.

Az egyetlen dolog az életemben, amiben biztos vagyok az a családom.

Talán egyszer megtalál a szerelem is...

De ez most lényegtelen.

Te az élet értelmét keresed, azt, hogy mi tévő légy, mivel foglalkozz, melyik útra lépj..

Azt mondom, élj a pillanatoknak, a mának és hagyd hogy sodorjon az élet.. :)

Legfőbbként soha, de SOHA ne add fel!

És nem muszáj mindenkinél jobbnak lenned, csak annyit kell tenned, hogy magadnak megfelelj. Legyél még magadnál is jobb. Csupán ennyi... és akkor boldog leszel :)

14/L

2013. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi ez a tiráda? a 8 sor 2 mondat. "álhatatosan" a szó, amit kerestél
2013. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem értem, mi bajod vele:)
2013. jún. 17. 15:02
 5/8 A kérdező kommentje:
jaj a második részt értem, rosszul fogalmazok, tudom.
2013. jún. 17. 15:04
 6/8 anonim válasza:
Igen
2013. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez szokott az én fejemben is járni kérdező, viszont én már most tudom hogy SOHA nem fogom feladni mert ha feladom ugyanolyan boldogtalan és középszerű élet vár rám mint a szüleimre.

Bár még nem tudom mit is akarok elérni pontosan az életben de hiszem és tudom hogy sokkal nagyobb és jelentősebb dolgokra vagyok képes mint holmi hambikészítés egy gyorskajáldában nárcisztikus b@rmok vezetése alatt (jelenleg ezzel foglalkozom - külföldön - de gyűjtöm a pénzt ezerrel mert bármilyen célt is fogok majd kitűzni pénz fog kelleni hozzá).

És még valami: számomra nem az a kérdés hogy végigdolgozom e az életemet (én 50 év múlva már aligha fogok nyugdíjat kapni - nemcsak Magyarországon viszik fel a korhatárt) hanem az hogy milyen célért: hogy másoknak akarjak megfelelni vagy magamnak. Mert ha tényleg el akarod érni amit szeretnél akkor dolgoznod kell érte keményen, olyan szinten és mennyiségben ami mindenki másnak szokatlan.


http://www.youtube.com/watch?v=SuuXWIrpnOo


Hidd el tudja miről beszél, ha nem hiszed nézd meg honnan indult, hova jutott és hogyan:


http://www.youtube.com/watch?v=fBaNvEgaYuI

2013. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez most jól jött:) Talán nyápickodás tőlem, hogy egy ideje nagyon fáradt vagyok folyton és a hozzáállásom gyengült talán az emberek hiánya miatt, vagy nem tudom mi bajom. Remélem, ha megnézem a videokat, az jobb kedvre derít:D
2013. jún. 18. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!