Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van bennem ez az ellentm...

Miért van bennem ez az ellentmondás?

Figyelt kérdés

Ha itthon vagyok magamban elgondolkozva, nagyon letört vagyok, semmihez nincs kedvem és az önbizalmam is kicsi. Barátaim sincsenek egy szál se, csak ismerőseim, akikkel úgy jól elvagyok, de nem keresem őket, ők se engem, de ez nekem nem is nagy probléma. Viszont szeretnék barátokat.

De nem erről szól a kérdésem, hanem arról, hogy nagyon zárkózott embernek tartom magam. Viszont sokan megjegyezték már, hogy mennyire irigyelnek azért, amiért ilyen nyitott vagyok. És teljesen átlagos emberek, tehát nem hozzám hasonlóak. Mondjuk tényleg könnyedén elbeszélgetek másokkal, könnyen felveszem a kapcsolatot ismeretlenekkel. De akkor én miért érzem azt, hogy zárkózott vagyok, miért félek mégis az emberektől és miért nincs önbizalmam? Viszont csak akkor érzek így, amikor magányomban itthon ülök. Agyamra megy a magány?


2013. jún. 18. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az agyadra ment :) Amúgy ez szerintem nem zárkózottság, csak búskomorság. Ha amúgy közvetlen vagy és nyitott, de nem adod ki magad könnyen, az nem azt jelenti, hogy zárkózott vagy, hanem hogy óvatos. Itton én sem vagyok mindig mosolygós, mert teszem a dolgom, nem fogok trécselgetni a barátaimmal, de ha elmegyek, akkor kedves és közvetlen vagyok. Nincs ebben semmi ellentmondás.
2013. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dudi87 válasza:
Én is szeretnék barátokat! Van kedved ismerkedni?
2013. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,énis majdnem ugyanazt érzem néha amit te leírtál:)
2013. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!