Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek a felesleges...

Mit kezdjek a felesleges energiámmal? Milyen hasznos éjszakai tevékenységet tudtok javasolni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, vidéki. Jelenleg adminisztrátorként/informatikusként dolgozom egy kis cégnél. Az utóbbi több mint fél évben rengeteg az energiám, majd kirobbanok tőle. Most, hogy végre itt a nyár, ez még fokozódott. Minden nap járok edzeni konditerembe, továbbá járok hetente lovagolni és táncolni, de az istennek nem tudok elfáradni. Barátnőm sajnos nincs, de ez nem feltétlenül segítene a helyzeten. Kecskeméten sok mindent nem lehet csinálni éjszaka, de nappal se nagyon. Milyen hasznos tevékenységet javasoltok, amibe be tudnám fektetni ezt az energiát?


Köszönöm!



2013. jún. 18. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ez off, de engem az érdekelne, mitől van ennyi energiád, mert nekem csepp sincs, és a nullából még a nagy meleg is kiszív.
2013. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Esetleg este futás? Vagy valami hobbi? Olvasás?
2013. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Olvass, játssz a gépen, barkácsolj.
2013. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
TAlald meg onmagad, ismerd meg onmagad!
2013. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#első: fogalmam sincs, hogy honnan van ennyi energiám. van, hogy edzés előtt megiszok egy magas koffeintartalmú pörgetőt vagy energiaitalt, de ma pl semmi ilyet nem ittam. ez nem az első eset.


#második, harmadik: nekem fizikai mozgás kellene, és olyan dolog, aminek nincs köze a számítógéphez, mert egész nap gép előtt vagyok és már hányok tőle. barkácsolás nem játszik, panelban lakom.

2013. jún. 18. 23:33
 6/17 A kérdező kommentje:
5/6: a mai világban ez már nem akadály. :) egyébként gondoltam rá, hogy többet kellene szexelnem, több partnerrel, csak mint mondtam, Kecskeméten, főleg mondjuk kedden, ez nehezen megoldható, mivel itt semmi szórakzóhely nincs ilyenkor. de tény, hogy ez sokat segítene.
2013. jún. 18. 23:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Lebegtess tárgyakat.
2013. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem maszturbálj egyszer, kétszer, háromszor.
2013. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
azért egy barátnő biztosan segítene :D.. vagy ha nem nő, akkor barátok.. járj el bulizni
2013. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak el ne menjél orvoshoz valami ürüggyel, mert tuti felír Neked is valamilyen gyógyszert, aztán úgy jársz mit én, olyan idős koromban, mint Te.

Addig semmi bajom nem volt, és tele voltam erővel. :-(

2013. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!