Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen motiválatla...

Miért vagyok ilyen motiválatlan, levert, unott, lusta és tehetetlen? És mit csináljak?

Figyelt kérdés

Napok óta csak ülök az állott levegőjű, rendetlen szobámban. Vége van az iskolának, vártam, de az utolsó hetekben néha már azt kívántam, hogy folytatódjon, mert mindig így érzem magam nyáron. Semmi nincs ami motiváljon, nincs kedvem semmihez, nincs semmi új. Egész nap csak gép előtt ülök, de kint sincs kedvem semmihez, mert két perc alatt ömlik rólam a víz ebben a melegben, és azt utálom a legjobban. A gépezés, beszélgetés és játék sem jelent már semmit, mert unom az egészet. Olyan stílustalan minden, ha néha lenne kedvem elkezdeni valamit, még mielőtt belekezdek lebeszél róla a kis "belső hangom", hogy az nem is jó, hanem ugyanolyan unalmas, szürke, hangulattalan és stílustalan, mint minden más.

Talán ha tudnék hangulatot teremteni ebben a béna szobámban, akkor jönne valami, vagy talán csak jobban érezném magam.



2013. jún. 19. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D sportolj....
2013. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid nincsenek?
2013. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj strandolni egyet a haverokkal. Én is ezt csináltam egész nyáron még gimibe is, pedig akkor már ugyanúgy gépeztem, neten játszottam msneztem orrba szájba, azt is csak akkor ha rossz idő volt, vagy ha beteg voltam és itthon fostam fél óránként. Én elfoglaltam magam, nem a gép előtt nőttem fel. Maximum esténként ültem itt előtte.

Én a helyedbe úgy kihasználnám már ezt a jó időt ahogy csak lehet, de most már dolgozok szóval nem nagyon tudom ezt megtenni, ez van.

De én mindig elfoglalom magam ha éppen pihenős vagyok.

Lassan itt az éjszakás műszak akkor legalább jó idő van bent a raktárba, de ilyenkor egy rémálom odabent.

Ha annyira unatkozol miért nem mész el dolgozni? Ha elmúltál 15 akkor már mehetsz.

2013. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem sok, de vannak. Igazán közel ők sem állnak, meg senki más se. Ha tudnék velük bármit is csinálni, az max. az ivászat lenne, amihez egyáltalán nincsen kedvem. Mondjuk, máshoz se... rendet rakok, kiszellőztetek.
2013. jún. 19. 13:35
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
gyúrj --> kocka has ---> sok nedves punci.
2013. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
99%
Tényleg azt hiszed, hogy egy épelméjű nőt kockahassal lehet felszedni?
2013. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

az 5ös hozzászóló logikájához hasonlóan,én is elkezdtem gyúrni... :D mellette olvasok,rajzolok,verset írok és lobbizok 1 kis kölcsön pénzért h beindítsak 1 minivállalkozást(16 évesen nem gondolkodhatok nagyba...).


mondjuk én is szívesen billiárdoznék,mozi,elmenni kiállításokra,ismerkedni új emberekkel,meg igazából bármi ami érdekes.próbálok embereket gyűjteni,csak hát ez mégsem olyan mint pl leszervezni 1 prostit... :/ de azért próbálkozni kell,hátha összejön :)

2013. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Gyakran az egyszerűbb dolgok válnak be jobban és igen is simán fel lehet szedni bárkit kocka hassal főleg a 15-18 korosztályt. Nem arra célzok, hogy az kell de jobb ha sportosabb kicsit valaki, több eséllyel indul a lányoknál. 5 ös voltam
2013. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy hatalmas titkot. Egy nőt nem felszedni kunszt, hanem olyasmit nyújtani neki az ágyban, amire tíz év múlva is jó szívvel emlékszik vissza.

Strigulázni lehet, de abból meg kinő az ember. Hogy a 15-18 éves korosztály mit csinál, hál istennek nem érdekel, mert abból bőven kinőttem már.

Edzeni kell, ez természetes, de nem a nők miatt, hanem saját magunk miatt. Hajat sem azért mosunk, mert az olyan trendi, hanem a saját közérzetünk miatt.

2013. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, csak nekem kockák a haverjaim, és nem lehet őket kirángatni, a többi havernak meg az a szórakozás, hogy lerészegednek, és lejáratják magukat az egész suli előtt, anélkül, hogy ők tudnának az utóbbiról. Ez van. Most próbálok ilyen hülye tornázást csinálni, hogy ne legyen olyan löttyedt a seggem a sortban, de azt se bírom sokáig, mert kifulladok, meg rohadt meleg van. Teljesen együtt érzek veled.

Valami kreatívat nem akarsz kipróbálni? Írás, rajzolás, vagy ha nagyon bátor vagy, csukd be az ablakot, nyomj be egy zeneszöveg-oldalt, és nyomasd ! :D Ha még bátrabb vagy, be se kell csukni az ablakot. ;)

Fúj, de utálom a nyári szünetet. :D

2013. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!