Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok, amikor...

Ti mit csináltok, amikor nagyon depressziósnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Semmi nem köt le, semmi nem tesz boldoggá, nem várok már semmit, teljesen egyedül érzem magam, senkinek nem beszélhetek a gondjaimról. Akik voltak már hasonló szituációban, hogyan keveredtek ki belőle?

2013. jún. 21. 20:37
 1/9 anonim válasza:
60%
Próbálj magadnak valami hobbit találni, olyan nincs hogy nem szeretsz semmit csinálni :-)
2013. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
dolgoztam. nekem az egyetlen ilyen időszakom 17 évesen volt, egy tavasszal. majd szereztem nyári munkát, és rögtön jobban értékeltem a sima otthonülős estéket, mikor hullafáradtan hazajöttem a mekiből:) ez volt 5 éve. ott összeismerkedtem sok emberrel, akik közül jó néhánnyal ma is tartom a kapcsolatot. persze ez csak az én esetem, nem tudom, hogy te hány éves vagy, milyen helyzetben vagy és hogyan jutottál oda, ahova.(nekem családi balhé volt akkor) szerintem sportolj valamit, vagy szerezz egy új hobbit. futni a létező legjobb hűvösebb nyári estéken (nem most..) egy háziállat, kutya társasága is sokat segít. ne hagyd el magad:) amúgy most, ha épp szar hangulatom van, benyomok valami sírósabb filmet, egy nagy adag kajával a kezemben. vagy végigrugdalok valamit a szobám padlóját, bár ezt azért nem javaslom :D
2013. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kedves tőletek! :) Valószínűleg én is megpróbálkozom most nyáron a munkával, hátha segít!
2013. jún. 21. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
kezdj el valamilyen sportot, szerintem nagyon hasznos, lehet az bármilyen sport
2013. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyusommal vigasztalodok ha szomorú vagyok tudom hülyeségnek hangzik de ő ha szomorú vagyok megvigasztal neki elmondhatom a gondjaim:)
2013. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régebben vagdostam magam ilyen helyzetekben. Önbizalom- és szeretethiányom volt, gyülöltem magam. Ma már ehelyett korcsolyát húzok (télen), vagy görid, és addig rohanok, ameddig fáradtan össze nem esek. :) Majd elmegyek a szomszédnénihez epret enni, és játszunk a kiskutyussal. :D Javaslom Neked, a sport és a kisállat hihetetlenül feldob. :)
2013. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ájron válasza:

Légy aktív és fedezz fel új dolgokat. Ha találsz valamit amit szeretsz csinálni, Töltsd azzal az időd.


A másik már egy kicsit nagyobb probléma. Én a neten találtam egy olyan barátot, akinek bármiről beszélhetek. Érdekes emberekbe lehet belefutni.

2013. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bevágok 3 tábla csokit (vagy sütök magamnak sütit) és tojok a világra. És van egy örökbefogadott defektes görényem. Ő általában vidám, és tojik arra, hogy neki defektje van, vagy hogy nekem depis hangulatom van, vele akkor is kell játszani, mert kiköveteli magának. Addig ugrabugrál esik-kel, bohóckodik, puszilgat, amíg nem nevetek és nem csatlakozok a játékához.
2013. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha gondolod én szívesen beszélgetek veled, eléggé segítőkész vagyok így szívesen meghallgatom az emberek problémáit és ha tudok akkor segítek megoldást találni. :) Írj nyugodtan
2013. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!