Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted hiába az erőlködés?

Szerinted hiába az erőlködés?

Figyelt kérdés
Gyakran aggodok amiatt, hogy magányos vagyok/maradok, elítélnek. Bár sokáig az voltam, úgy érzem, amióta kezdem megtalálni önmagam, valahogy kevésbé félek emiatt, mindha egy jó alapon lennék, de ez után mgis elkezdek aggodni. Bár vannak emberek akiket nagyon kedvelek, valahol biztos vagyok ebben, (de annál-inkább mégse) mégis aggodom, hogy nem felelek meg nekik. Belegondoltam, végre belátva, hogy talán ha egyszerűen mernék ismerkedni, és megismernék egy olyan embert, aki mellett felszabadulok, akkor minden más lenne. Mégis aggodom, hogy nincs ilyen ember. Volt már valaki hasonló helyzetben/foglalkoztatták ilyen kérdések?
2013. jún. 23. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
először ismerd meg önmagad,majd keress magadnak hasonló barátokat
2013. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismerem önmagam, a hibáimat..elég sok van..bár főként akkor tűnik soknak, amikor bezárkozok mások előtt. De tapasztaltam, hogy eddig amig került valaki mellém, mert engedtem, sok minden kitört belőlem, ami kedves, és alapjábavéve előnyeimet is. Talán az is elég bajos, hogy tartok olyan emberekhez, akiktől félek, bár a legtöbb embertől félek, rájöttem, hogy kicsit hozzámhasonló emberektől is tudok félni.
2013. jún. 23. 19:27
 3/3 anonim válasza:
Embereld meg magad, és nézd meg a TITOK című filmet!!! ;)))
2013. júl. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!