Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan nagyon magányosnak...

Olyan nagyon magányosnak érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy is kezdjem. Az a lényeg hogy 19/f vagyok és eddig sose volt párkapcsolatom. Csak általánosba beszéltem lányokkal de ahogy a középiskolába kerültem szinte senkivel. 4 fiú barátom volt akivel tényleg beszélgetem,de mivel végeztem a sulival ez sincs már nekem. mindig úgy éreztem hogy csúnya vagyok,nem felelek meg az embereknek,igazán különc voltam ezt a szemebe meg is mondták (ja tökre ugyan úgy nézek ki mint tesom csak újabb kiadásba, és tesomnak minden csaj megvolt ahol élünk neki bejött nekem nem ezért tisztelem is)ezek ellenére mégis tudtok úgy közeledni egy lányhoz se. Most már ott vagyok hogy nem bírom hogyha hozzám érnek vagyis ezt vetem észre magamon.Meg bemeséltem magamnak hogy jobb nekem egyedül,mert magamat úgy se verem át.De esténként nagyon nehéz nekem :(.Többször próbáltam az elején változtatni de nem tudok változni. az utóbbi évekében a szobámban a konzol előtt ülve élem, mert ahányszor kimozdulok mindig csalódók.Nincsenek haverok akivel el menyek valahova,vagyis van de azok 45 km vannak sajna :(. Ja és Bocs a regényért :) kösz a válaszokat előre is :)

2013. jún. 25. 22:30
 1/6 anonim válasza:
Ebben a kategóriában nem írnak annyian, mièrt nem tartod a kapcsolatot a volt baràtaiddal?
2013. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hol laksz? olyan messze tőlük?

szerintem találj magadnak valami elfoglaltságot, amit szeretsz csinálni, úgy is lehet ismerkedni.

2013. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

"ezek ellenére mégis tudtok úgy közeledni egy lányhoz se"


Mi van???

2013. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy online játékokon lehet-e ismerkedni? elég sok para dolgot olvastam már.

és ez a mondatot elírtam:ezek ellenére mégis tudtok úgy közeledni egy lányhoz se

helyesen: ezek ellenére mégse tudok úgy közeledni lányokhoz.

Most fogok menni egy hetes gamer parkba, remélem összejön egy csinos gamer csaj :)

2013. jún. 28. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hetes gamer park? Az meg mi?
2013. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az egy olyan tábor ahol gémerek vannak és közösen játszanak szórakoznak :) sok lanparti meg összekötött konzolok vannak és együtt játsszuk a játékokat :)

remélem érthető :D

2013. jún. 29. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!