Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen megöl az unalom!...

Egyszerűen megöl az unalom! Valami tipp?

Figyelt kérdés

Nagyon unatkozom egész évben.Suliidőben egyrészt a bejárás teljesen korlátoz a mindennapjaimban(1 és 3/4 órát buszozom).Nyáron meg abban a kis faluban,ahol lakom,semmi nincs.Persze elkertészkedek,olvasgatok,de teljesen másra vágyom.Barátokra,kirándulásokra,szórakozásra és sportra.Az osztálytársaim semmibe vesznek(egy nagymenő gimibe járok,mindenkinek ájfon,meg menő ruhák) engem meg elkönyveltek egy vidéki strébernek...Azok,akik a falumban laknak,nagy részük kisebbségi,nekem nincs bajom velük,de ők nem fogadnának be a kis bandájukba.Valami tipp?


Köszönöm!


16/L


2013. júl. 3. 18:38
 1/4 anonim válasza:

Ne keseredj el, a gimi már nem tart sokáig:)

Esetleg keress magadnak nyári munkát (még egy kis pénz is jön), legyél táboroztató, vagy önkéntes valahol.

A lelkednek is jót tesz.

2013. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 a4940825 válasza:
16/L ha gondolod irhatsz nekem és beszélgethetünk.:)
2013. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Claww válasza:

Nekem is irhatsz ha gondolod összeismerkedünk, és ha nem laksz messze még meg is látogatlak.

Egyébként én is kilógok az osztályból..azért mert ők "stréberek" én is jó tanuló vagyok de más a stilusom .

Én a foci és a tánc által tettem szert sok barátra és 'hirnévre' amúgy meg nagyon leszarom hogy ki mit gondol rólam :)

16/L

2013. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyik megyében laksz? Én is szívesen barátkoznék :)


19/L

2013. júl. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!