Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalmas az életem?

Unalmas az életem?

Figyelt kérdés

Van egy megbecsült, jól fizető munkahelyem, van barátom (vele majd' minden nap együtt vagyunk, itthon), emellett viszont kevés barátom van. Nagyon ritkán járok bulizni, vagy el otthonról, emiatt nem engedem el magam.

Ez baj? Mindenki bulizik, jól érzi magát, olyan, mintha csak mások véleménye miatt érezném rosszul magam.

Szerintetek?


2013. júl. 3. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Én sem járok bulizni, na jó, egy évben maximum kétszer, de sosem éreztem, hogy unalmas lenne az életem. Sőt a barátaim közül is nagyon kevesen járnak bulikba. A buli egyetlen szórakozás a sok közül, amivel az ember tartalmassá teheti a szabadidejét.
2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járok bulizni, mert nincs rá igényem. Helyette dolgozok, edzésekre járok, olvasok, kirándulok, párommal vagyok, és baromira élvezem az életem!
2013. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És az "normális", hogy a legtöbb időt a párommal töltöm? Nem vagyunk házasok, nem is élünk együtt még (habár 6. éve vagyunk együtt), mégis sokan negatív véleménnyel vannak erről.

Tudom, hogy nem kellene ennyire mások véleményére támaszkodnom, de mégis zavar.


Az eddigi válaszokat köszönöm, értékelem. :)

2013. júl. 3. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az.

Én évente 3-4 alkalommal megyek bulizni, akkor kitombolom magam és 3-4 hónapig nem kívánom a bulizást.

Nekem is van elfoglaltságom. Dolgozok, akkor itthon szoktam tanulgatni a photoshopot meg fotózni is szoktam, főleg a barátnőmmel mert neki is nagy hobbija de a szerkesztéses része már az én dolgom mert neki nincs arra türelme.

Ha olyan kedvem van akkor beülök az autóba és elmegyek egyik jó haveromhoz csak úgy beszélgetni vagy éppen a testvéremhez. Meg szoktam még más egyéb elfoglaltságokat is csinálni. A szomszéd házamat ami nagyapámé volt de apám lemondott róla a javamra így azt is szépítem, újitgatom ahogy van rá pénzem meg időm és anyagom, mert a párom hamarosan végez az iskolájával és ha eltud menni dolgozni akkor tervezzük az összeköltözést is. Tehát nekem van programom. 24 éve létemre jól érzem magam. Vannak barátaim, páran sokat buliznak és vannak akik csak ritkán mennek bulizni amikor én is többnyire.

Én így teljesen jól érzem magam, már 18-19 évesen sem igényeltem annyira a bulizást igaz akkor havonta jártam az sem volt valami sok de akkor úgy pénzem sem volt rá, nagyon meg én jobban szeretem a csendet meg a nyugalmat mint a nyüzsgést.

Barátnőm úgyszintén, ő csak házi, beszélgetős buliba szeret elmenni a barátnőivel.

2013. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 válaszadó - köszönöm, hogy mindezt leírtad, sok sikert az összeköltözéshez ;)

Nos, pontosan olyan barátok hiányoznak az életemből, akit/akiket "csak úgy" felhívhatnék, hogy beszélgessünk, találkozzunk. Egy barátnőm van, ő kicsit passzív is, egy szóval, nem az igazi (csúnya dolog, de így van).

25 évesen lehet egyáltalán ismerkedni valahol?

2013. júl. 3. 22:53
 6/7 anonim válasza:

Egy kis pezsgésre van szükséged, gondolom, hogy "nőnek" érezd magad, lemenni buliba, kicsit csorgatni a pasikat, egót növelni stb.:)

lehet már bizsereg a pöcköd egy gyors kis kaland után,mert az otthoni már lapos.

Ez a "mindenki bulizik", tipikus esete a facebook társadalom romboló hatásának(egynek a sok közül).

Mindenki feltölti a legjobb fotót magáról, buli tengerpart, aki meg nem jut el, az csak nézegeti irigykedve aminek ez lesz az eredménye, amit leírtál.

Szerintem

1: töröld ki magad arról a szarról, mert még rosszabb lesz, főleg most nyáron ,mert lassan kezdik feltölteni a fesztiválfotókat és a nyaralásokat:DD

2: mond el a barátodnak ,hogy szeretnél elmenni bulizni:)

2013. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, van benne igazság :) Sőt, azt gondolom, hogy én is ellustultam kissé, úgyhogy tényleg ideje felrázni magam.:)
2013. júl. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!