Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos...

Miért van ennyi magányos ember? Hogy lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Miért olyan nehéz barátokat szerezni? Én is általában egyedül töltöm az estéket, barátaimmal nagyon ritkán sikerül egy találkozót összehozni, heti 1x max, a pasimnak állandóan vmi dolga van...Mit lehet csinálni?

Szoktam járni biciklizni, kutyát sétáltatni, fotózni stb szóval azért kimozdulok otthonról, de vhogy nem úgy van, mint a filmekben, hogy az ember csak úgy ismerkedik, beszédbe elegyedik akárkivel az utcán...

Munkában is elvagyok a munkatársaimmal, jó a kapcsolatunk sztem, néha, nagy ritkán szervezünk is vmi közös programot, de sokx volt olyan is, hogy szerveztek vmit és engem meg sem hívtak (nem csak engem, de azért rosszul esik, hogy annyiszor nem jutottam eszükbe.)



2013. júl. 9. 20:43
 1/6 anonim válasza:
Kár, hogy nem laksz a közelemben és nem vagy 45 körüli nő. Sok ember között érzem sokszor egyedül magam :)
2013. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet! 21f
2013. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De akkor mi a gond velünk? Velünk van a gond egyáltalán, vagy miért van ez így???

Azt mondjuk sejtem, hogy a munkatársaim egy része miért nem hív, nem vagyok egy lerészegedő, discoban vonagló típus, ebből azért már 29 évesen kinőttem, ők meg még elég sokan ott tartanak...meg OK, kicsit nehezen oldódom, azt tudom, de aztán ha már kiismertem valakit, hogy milyen, elég jól eldumálok bárkivel...

2013. júl. 9. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

1.:Miért?


-Félnek.

-Lusták.

-Önzőek.


2.:hogy?


például hasonló területen működő embereket kell keresned,lesz közös témátok amiből továbblehet indulni.


Én is biciklizek és kutyát sétáltatok,viszont én 2 dolog miatt vagyok egyedül az életben:Lustaság és 10x-esen a félelem miatt.


A munkatárs az munkatárs a barát meg barát,válogass embereket akik szívesen koncentrálnak rád több energiát.

2013. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biciklizni én is szívesen elmennék.

Nekem nincsenek barátaim. 22/L

2013. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első te merre laksz?Én 40 es nő vagyok.
2013. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!