Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kecskeméten miért nincsenek...

Kecskeméten miért nincsenek magányos emberek? Miért csak társasági emberek vannak akik nem érnek rá egy magányos emberrel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az, hogy képtelen vagyok saját nememmel (F) bármiféle kommunikációt létesíteni, mégjobban behatárolja a lehetőségeimet.

2013. júl. 9. 23:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
Társaságból kiszakadt egyéneket én se találok helyileg... ( egy lány egy Kecskemétnek fele lakosságú településről)
2013. júl. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem Kecskemét közeléből, ugye? :(
2013. júl. 10. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol sokan vagyunk,csak pont az benne bökkenő hogy a magányos embert nem láthatod mert elvonultan éli a kis életét.
2013. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hozzám jöhetsz betonozni... ;-))
2013. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Járj el kocsmába, ha fiatalabb vagy diszkóba. Vannak ott! :)
2013. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sem a diszkó sem a kocsma nem érdekel, meg egyedül rossz lenne. Múltkor egymagam beültem pizzázni, végig baromira unatkoztam és még a szakács is elrontotta a pizzámat. Megbántam, hogy beültem. Pedig évekkel ezelőtt sikerült egy személlyel beülnöm ugyanarra a helyre. Nagyon jó volt, kellemes emlék maradt.
2013. júl. 13. 17:49
 7/12 aku19 válasza:
Tudom hogy nem ma írtad ki a kérdést de ha akarsz akkor írhatsz privátot mellesleg én nagykőrösi vagyok 20/f
2013. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
van bőven, csak nem veszed észre őket mivel otthon ülnek... 19/L
2014. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Éppen most válaszoltam a privát üzenetedre. Csak lenne belőle már valami. :) (Beérkezett üzenetek, 11:48)
2014. máj. 22. 11:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Jut eszembe #8, veled aztán jól ki lettem segítve. Pontosan ugyanazt csináltad mint a többiek. Néhány válasz után eltűntél. A Facebook adatlapom hatására, válasz nélkül eltűnni elég gerinctelen dolog. Rendesen is le lehet írni, hogy nem tetszem. Ez olyan nehéz?
2014. máj. 24. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!