Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már ezt az egészet....

Nem bírom már ezt az egészet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy másnak sokkal nagyobb problémája van de most már ki kell írnom magamból mert most nagyon ki vagyok borulva.


Sose volt még pasim de nekem nagyon hiányzik. Kicsi talán koránérő is vagyok. És túl komoly mostanában (szoktam nevetni). Már kb 13 éves korom óta várok valakire de sajnos semmit nem kapok senkitől. Egy kicsi városban lakok (majdnem falu) szinte mindenkit ismerek de a szüleim nem engednek el nagyobb városba neten meg nem jó ismerkedni. Már hiányzik, hogy valaki úgy szeressen, megértsen és törődjön velem sokat. Nem úgy mint a szüleim. A barátok se olyanok. Egyszer talán lett volna lehetőségem de egy barátnőm jobban tetszett neki de persze nem lett belőle semmi. Megint lett volna lehetőségem de egy másik barátnőm elvette tőlem. Gyanítom, hogy abból se lesz semmi. Nagyon kiborultam valamelyik nap mert megtudtam, hogy a második srác akivel talán lehetett volna valami a barátnőmmel kamozik meg mikrofonozik, nekem meg 10-15 percenként ír pár semleges szót. Sírógörcsöt kaptam mert elegem van, hogy nekem soha nem jön össze semmi bármibe is kezdek (ez nem csak pasi téren van így!). Nekem komolyabb terveim vannak de ha így megy tovább sose fog megvalósulni. Így is a 0 alatt van az önbizalmam és ez csak még jobban rombolja és már nem bírom. Csak vonszolom a testem mert úgy érzem, hogy nincs itt semmi keresnivalóm mert csak egy kínszenvedés az életem. Megint nem csak a pasik miatt. Iskola, barátkozás, társas élet, család, célok elérése (esetemben nem elérése) és minden fontos dolog. Azt hiszem, hogy ha ez továbbra is így fog menni depressziós leszek. Már így se szeretek emberek közé járni és gyakran sírok emiatt és rossz kedvű vagyok. Nem értem mért büntet az Isten (nem vagyok hívő)ha kapnék egy szerelmet befognám a számat. Onnantól semmi nem érdekelne de mindig kicsúszik a kezeim közül és nem tudom megakadályozni mert minden a hátam mögött történik. Persze eleinte jó vagyok, beszélgetnek meg ilyenek, egyik pillanatról a másikra megtudom, hogy ők közben ismerkednek. Hát köszönöm szépen. Nem is értem minek születtem meg mikor dögunalom az életem és még szar is. Valakinek 20+ éves korában jön az első szerelme de én addig meghalok. Nekem szükségem van valakire. Mit tegyek?

16L


2013. júl. 10. 23:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Soha ne legyen nagyobb problémád!
2013. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Tudod milyen szar amikor nincs senki aki legalább megölel? Vagy akinek bármit elmondhatsz? Mindig is magamban tartottam a dolgokat és szétszednek.

Ha lehet a kérdésre válaszoljatok, ne megjegyzéseket írjatok.

2013. júl. 10. 23:30
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Most mit akarsz én 17 vagyok fiú és nincs barátnőm na bumm majd lesz!
2013. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jó neked, hogy te így fogod fel.
2013. júl. 10. 23:36
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

Én tudom, 16 évesen nekem sem volt. Még majdnem pasi sem. Nekem is hiányzottt, és számonra ez volt a világ legnagyobb problémája. Azt hittem, mindig így marad.

De nem. 18-19 körül kezdtem pasizni, 23 éves koromig êltem is a lehetőségekkel, aztán megismertem a férjem, most 33 vagyok és van egy 2 éves kisfiunk.

És tudod mit? Legközelebb is így csinálnám.16 évesen tuti elrontottam volna. Ez nem most vagy soha kérdése.

Akik csak majdnem köröttek ki melletted, de végül a barátnőd kellett nekik, azok nem hozzád valók. Majd jön egy olyan, aki igen. Tudom, ez ilyenkor sovány vigasz, de jön, nem fogsz addig meghalni! Feltéve, ha nem fordulwz be, és nem leszel depis, mert azt annyira nem szeretik a pasik (sem).

2013. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép vagy akkor ajánlkozz fel az első szembejövő fiúnak és rá se ránts, hogy kihasznál, megcsal, neked csak kell VALAKI, mindegy ki, aki néha megölel...

Egyébként nem értem miért itt sírsz... Másnak tényleg 100x nagyobb problémái vannak.

17/L

2013. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Miért most mit tegyek kössem fel magam?Még nem vagyok öreg van időm nem?Neked is ezzel kéne foglalkozni még nálam is fiatalabb vagy akkor hova sietsz?
2013. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

Én is ezt éreztem 16 évesen, és én elkövettem azt a hibát, hogy azt hittem, a bárkiből valaki lehet. Kissé kihasználta ezt pár srác. Ma már nagyobb türelemmel várnék. Annyiból szerencsém volt, hogy 20 évesen rámtalált a férjem, nem kellett tovább szenvednem.

Annyiból megértelek, hogy nem mindenki egyforma. Valaki igenis igényelheti annyira a társat, hogy ez ekkora problémát jelent számára. De még türelem! Ne add magad könnyen!

2013. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor szépen mindannyian vegyetek egy nagy levegőt és ne cirkuszoljatok már ezen ennyit.

1.A kérdés feltevőjében tombolnak a hormonok,ráadásul nagyon szeretethiányos!

2.Az önbizalma a béka segge alatt van,

3.Körülötte mindenki csak magával foglalkozik,önző mindenki,

4.Valószínűsíteni merem,hogy soha nem bíztatták a szülei,meg burokba nevelték valószínűleg,

5.Nagyon bízik mindenkiben,pedig nem kellene.

NEKTEK AZT ÜZENEM,hogy igen,lehet,hogy valakinek ez a legnagyobb problémája és ezen kell segíteni,hogy megtudja oldani.


A tanácsaim neked:

1.Ne szomorkodj annyit,

2.Ne stresszelj ennyire rá,

3.Bulizz többet-persze ne igyál,meg biztonságos helyen bulizz,megbízható emberek mellett(keress normális barátokat!!Sürgősen!!),

4.A régi "barátaidnak" mond meg,hogy ennyi,kész vége,neked ehhez türelmed nincs,

5.Frissítsd lassanként a ruhatáradat,

6.Mozdulj többet ki nappal is egyedül-hidd el nappal azért még nem ilyen durva a helyzet,mint ahogy sokan leírják,

7.Ismerkedj interneten megbízhatóbb oldalakon,de ne csak a párkeresés legyen a célod,

8.Ha találtál valakit,akkor ne mesélj el rögtön neki mindent,hanem szép lassan,hogy maradj izgalmas!!

9.Az önbizalmadat önmagadnak kell felturbózni,hogy sugározz magabiztosságot,ezáltal mindenki látni fogja,hogy felfrissültél!


-Te kivel vagy szívesebben:egy búsuló szürke egérrel,vagy egy energikus,magabiztosságot sugalló emberrel?

-Szerinted mikor vannak a környezetedben a pozitív emberek szívesebben:ha állandóan komoly vagy és csak nagyritkán mosolyodsz el,vagy akkor ha sokkal többet nevetsz,mosolyogsz és vidámságot sugárzol?


Nézd,egy kis nebáncsvirágra a kutya se kíváncsi!A mai világban ez már nem divat.Persze ha feleség leszel,akkor váltani kell,vissza kell egy kicsit venni a másik stílusból.

Amiket leírtam,az nem azt jelenti,hogy rögtön k______rvának kell lenni,hanem kicsit legyél felszabadultabb!


17/L

2013. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Engem ez a kihasználás veszély nem fenyeget, velem még fogadásból se jönne össze senki de ha mégis azt se venném észre. Más választásom a váráson kívül úgysincs de lassan darabokra szed ez a sok dolog. Itt nincs bulihely. Vagyis van de nem olyan. Azért nincsenek barátaim mert nem iszok, nem cigizek és nem is nézek ki valami jól, de nekem olyan barátok nem is kellenek akik csak ezek miatt a "menő" dolgok miatt barátkoznak velem pedig itt csak ez megy. Egyedül a lábamat se merem kitenni még a kerítés elé sem. Amikor a legjobb barátnőmmel vagyok akkor tudok csak igazán nevetni és olyankor megőrülök, bármit megteszek. Jó hatással van rám, minden nap találkozunk de ezen nem tud segíteni. Neki se mondok el mindent erről a dologról. Neten nem szeretek ismerkedni mert eddig akárhányszor barátkoztam a vége mindig az lett, hogy egy idő után nem beszéltünk és ha találkozni akarna nem mernék belemenni pedig tudom, hogy semmit nem veszíteném sőt, lehet kapnék egy embert az életembe. Egy búsulóval szívesebben vagyok mert egy nagyon vidám felhívja magára a figyelmet, esetleg ha nem vagyunk olyan jóba és beéget. Vagy ha rám figyelnek már attól rosszul vagyok. Amúgy köszönöm a válaszod, jólesett! :)
2013. júl. 11. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!