Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy nem tudok...

Miért van az hogy nem tudok becsajozni? De tényleg, egyáltalán nem.16/F

Figyelt kérdés
Nem tudom,valahogy még sosem jött össze semmi sem.A többi osztálytársam már elég sokszor cikizett hogy még nem csajoztam meg hasonlók,de nem jön össze.Egyszer mentem oda egy lányhoz és mondtam neki.hogy tetszik nekem,de hát rossz vége lett.Amúgy pedig,nem tudom,szerintem nem vagyok olyan csúnya :D Tehát nem értem mi lehet a baj.Szoktam elég sokat beszélgetni,meg barátkozni lányokkal,de ők csak barátként tekintenek rám.Nem tudom a mai lányok viszont eléggé furcsák.Az a céljuk,hogy minél előbb elveszítsék a szüzességüket.Persze ez nem igaz mindenkire.Akik meg nekik kellenek,azok a cigis,bunkó italos gyerek,bezzeg az okos,normális gondolkozású épp eszűt azt megvetik.Úgyhogy,ennyi lenne a problémám.
2013. júl. 15. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát sokat romlott a világ pár év alatt...

Mi lenne, ha lány baráttal alakítanál ki valamit? Mi párommal eleinte csak barátok volunk, s csak késöbb jöttünk össze. Mi is annyi idősek voltunk, mint te most:-)

21N

2013. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát van pár lány barátom akikkel el vagyok,meg beszélgetünk is elég sokat,hülyéskedünk,de csak szerintem bizar az ha egy 14 éves lány folyton 25-26 éve pasikkal jár? :D mert van ilyen ismerősöm
2013. júl. 15. 20:20
 3/7 gömbicica ***** válasza:

szia! ez nem verseny!

És talán azért van hogy nem tudsz "becsajozni", mert az olyan lányok mint Te, akik normális gondokozásúak épp eszűek még ugy gondolják, hogy hangyányit még ráérnek! :-)

Nem fogsz egyedül maradni!!! üdv. :-)

2013. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok, és nem vagyok csúnya, de eddig még nem volt barátom. Mivel pont az ilyen srácokat utálom, a bunkó, menő-vagyok-és-bármit-megtehetek stílusú pávákat. A normális fiúkat szeretem, viszont a külső is fontos, akárki akármit mond. Kell valami alap, hogy beleszeressek, és kell valami, ami miatt ragaszkodom hozzá és bízom benne - ez lenne a belső. Persze már volt, aki próbálkozott, de abban ez nem volt meg, és ennyi. Ráérek még. :)
2013. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon figyelmes szoktam lenni ilyen téren,de sajnos mindenhol csak azt a mainstream plázacica csöcs ki,kacsaszáj stílust látom,ritkaság mostanában az a lány aki tényleg olyan,hogy normális,meg minden.Ezt nem tudom mondani a "barátaimnak" mert nekik is ezek jönnek be :/ Tehát,na.Társkeresőzni nem akarok 16 évesen,majd legfeljebb csak végső elkeseredettségemben.Ha valaki szeretne ismerkedni akkor írjon privátba,kellene talán pár új,jó barát...
2013. júl. 15. 21:00
 6/7 anonim válasza:
ez nem verseny a szívnek nem lehet parancsolni fogd fel úgy hogy te egy rendes és normális fiú vagy aki nem arra vágyik hogy igyon drogozzon és minél több csajt vigyen ágyba manapság a normális lányok sem találnak olyan pasit aki ne arra vágyna hogy játszadozzon egy csajjal és csak kihasználja
2013. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16/L vagyok. A társkeresőt nem próbálnám... szerintem amíg nem ronda az ember, addig fölösleges, úgyis talál magának valakit egyszer. A remény hal meg utoljára. :) Nekem megvan a másik felem, és már tud is rólam szerencsére. A helyzeten csupán az ront, hogy épp több ezer kilométerre van tőlem, és csak szeptemberben látom. Enyhe probléma, sebaj, türelmes vagyok, csak eltelik az a pár hét. :D (Amúgy írhatsz privit, ha gondolod.)
2013. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!