Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyasvalaki, aki...

Van köztetek olyasvalaki, aki fiatalon nem találta a helyét a világban, de később mégis sikerült?

Figyelt kérdés
Mármint nem voltak barátai, nem sikerült neki az élete úgy, ahogy szeretné, de valahogy jóra fordult később...

2013. júl. 15. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én barátokat 18 évesen szereztem szakközépben,szerelmet is ,a helyemet nem tudtam a nagy világban erre csak 24 évesen jöttem rá,addig csak léhűtő voltam .

Soha sem késő szerintem,nem tudhatod hogy mit hoz a sors,viszont egyvalamit tudok javasolni:Ne ülj le otthon pihenni,menj lazulj egyet,menj sétálni,motorozni,biciklizni,futni,bulizni vagy akármi más ami érdekel.

2013. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan voltak barátaim, de fogalmam nem volt, hogy mit akarok kezdeni magammal, akármit elkezdtem, nem fejeztem be, pasik terén katasztrófa, csak az kellett, aki nem lehetett, elkezdtem vagy 6 főiskolát, egyik sem tetszett, a külsőmet is utáltam, önbizalmam 0 volt. Most boldog, kiegyensúlyozott házasságban élek, lediplomáztam, lefogytam, született egy csodás kisbabánk (pedig azt mondták nem lehet).
2013. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még annyit hozzáfűznék,mikor megtaláltam azt a munkát amit szeretek is csinálni,ez sokkal kiegyensúlyozottabb emberré tett,jó vagyok már mindenben amit csinálok(addig mindenben csak szerencsétlenkedtem),egy olyan ember vagyok akinek más is elismeri a munkámat!Ez tényleg most olyan sokat változtam emiatt hogy amikben szerencsétlenkedtem most már abban is precíz szakemberként tudok viselkedni bármiről is legyen szó! :)
2013. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És milyen szakmát találtál,? 30 évesen se tudom mi kellett volna legyek, mert egy csomó minden alapból kiesik a gátlásosságom miatt. Végül művészetet tanultam de műhelyben szüttyögni túl magányos,meg ott is nyomulni kéne, és még az egyetem alatt nem sikerült betársulni sehova. közbe meg olyan antiszociális vagyok, szóval úgy érzem csapdában vagyok nem tudom merre menjek.
2017. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!